Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RAP]Co sądzicie o twórczości Słonia?


Argonas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do was pytanie, co myślicie o twórczości Słonia?

 

Moje zdanie jest takie że robi fajny rap lecz na początku może odstraszyć np Love Forever

 

 

baner.png

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mało słucham polskiego rapu, ale kiedyś słyszałem Słonia i muszę powiedzieć, że niezbyt za nim przepadam. Nie lubię horrorcore'u zbytnio.

1374779867-U977016.png



Opublikowano

Przeciętny?! To podaj mi 3 psycho-raperów jak Słoń

 

Ogólnie polski rap jest przeciętny .. nie ma co mówić ..

 

O.S.T.R stoi tylko wyżej niż przeciętność :P

Opublikowano

Słaby raper jak dla mnie

 

Ogólnie polski rap jest przeciętny .. nie ma co mówić ..

 

O.S.T.R stoi tylko wyżej niż przeciętność :P

Serio?

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

@Douges

 

Serio, mi tam O.S.T.R najbardziej się podoba z polskiego rapu ( to nie znaczy że najbardziej go lubię) , reszta to przeciętniaki ...

Opublikowano

Dla mnie jest po prostu beznadziejny, jest dużo lepszych Polskich Raperów :D


Opublikowano

Dla mnie jest on dobrym Raperem

kjdjjNf.png


 


Jeśli spodobał ci się mój post, nie zapomnij o Like ;p

Opublikowano

Psychorap którego jest mało. Jak dla mnie genialne ^^

 

Widać że chuja wiesz o scenie, jak się potrafi szukać to tego jest trochę więcej i to w lepszej jakości niż flow podłoga.

 

 

Dla mnie jest on dobrym Raperem

 

Jak dla mnie to nie...

 

 

Dla mnie ok

 

yyy i?

 

Nie kminię takiej postawy, skoro słuchacie typa to czemu się na jego temat nie wypowiecie konkretniej. Nawpierdalacie tego spamu i nic po za tym, bo:

-ten temat był poruszany w innym temacie (o rapie) więc jest to bezsensowna gadka,

-nie argumentujecie swoich postów

 

Jedyne co "zrobił" dobre dla sceny IMO to tylko to że jakoś "rozpropagował" horrorcore co mogło sprowokować część słuchaczy rapu do szukania tego typu rapu w Polsce i na świecie #Necro #Tech N9ne.

 

 

 

PS ja argumentację mam- wystarczy poszperać w temacie o rapie.

Opublikowano

Nie wiadomo co jego twórczość ma przypominać ^^

Rap jaki on śpiewa w ogóle nie pasuje do człowieka jakim on jest :)

z7upphW.jpg
Zapraszam na mojego TeamSpeak 3 !
IP : srv2.multigaming.pl:10012 // Hasło : paranormal

Opublikowano

Nie wiadomo co jego twórczość ma przypominać ^^

Rap jaki on śpiewa w ogóle nie pasuje do człowieka jakim on jest :)

 

Co to za bzdury? Raczej to normalne że nie morduje ludzi czy inne takie, bo to jest chore.

Po drugie sam Eminem często fantaziował/uje w swoich kawałkach o zabijaniu etc. też to do niego nie pasuje? Co to za argument jest? Ponadto sam na Demonologi rapuje:

 

"Dedykujemy ten kawałek wszystkim normalnym ludziom

którzy wiedzą że muzyka jest tylko muzyką a idioci to kurwa idioci"

 

Choć Słonia uważam za miernego rapera to dobrze rapuje w intro na płycie.

 

PS Słoń rapuje, miernie ale rapuje, a nie śpiewa.

 

 

EDIT:

 

 

JEZU JEBŁEM XDDDDDD Widząc taki temat, czytając dwie pierwsze odpowiedzi zostałem rozbawiony.

 

Jeżeli

ktoś uważa, że Słoń jest przeciętnym polskim raperem to się grubo myli.

Po pierwsze jest jednym z niewielu, który teraz tworzy

psycho/horrorcore rap i robi to naprawdę dobrze. Jest wiele zasłanek do

innych wielkich twórców, tylko trzeba je znać. Do tego, wziąć jego

kompana Szelera, Ich styl ubierania i powstaje kompletny obraz. Mówię o

tym, że jedni z niewielu identyfikują się z tym skąd ten rap pochodzi.

Love Forever nie odstrasza, ale przez zajawkowiczów został podbity do

jednego z niby jego lepszych utworów, a takich jest masa. Zastanówcie

się zanim coś takiego

 

napiszecie, plax.

 

 

Idź w pan w chuj.

Skończta pierdolić głupoty bo chuja wieta o rapie, słaby jest jak dziurawe majty na dupie i kurwa tyle, tyle wiesz o scenie że myślisz że tylko on robi horrorcore, beka z ciebie, zastanów się czy to ty masz na tyle wiedzy żeby pisać w tym temacie.

 

Ponadto jaki styl ubierania? Typowy HH z Polski i tyle, niema tutaj jakiejś filozofii.

 

 

PS wracaj do metina bo o rapie wiesz tyle co ja pewnie o metinie.

PS2 chuja wiem o metinie.

Opublikowano

Haha, "rap jaki on śpiewa" ... no nie no człowieku ... nie masz pojęcia w tej kwestii żadnego xD



Jego twórczość nie ma niczego przypominać ponieważ to nie jest po prostu twórczość ...



Słabo <_<



Pozdrowienia!


Opublikowano

JEZU JEBŁEM XDDDDDD Widząc taki temat, czytając dwie pierwsze odpowiedzi zostałem rozbawiony.

Jeżeli ktoś uważa, że Słoń jest przeciętnym polskim raperem to się grubo myli. Po pierwsze jest jednym z niewielu, który teraz tworzy psycho/horrorcore rap i robi to naprawdę dobrze. Jest wiele zasłanek do innych wielkich twórców, tylko trzeba je znać. Do tego, wziąć jego kompana Szelera, Ich styl ubierania i powstaje kompletny obraz. Mówię o tym, że jedni z niewielu identyfikują się z tym skąd ten rap pochodzi. Love Forever nie odstrasza, ale przez zajawkowiczów został podbity do jednego z niby jego lepszych utworów, a takich jest masa. Zastanówcie się zanim coś takiego napiszecie, plax.

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png
Opublikowano

LoveForever osobiscie szału nie robi, aczkolwiek lubie to. Posluchaj sobie syfilis czy cos innego, ogólnie Słoń sam w sobie jest zajebisty, jako człowiek i jako raper, polecam posłuchać kilka wywiadów z nim - zajebista sprawa. Ogólnie ten rodzaj rapu co robi mi się podoba, lubie takie klimaty... Czekam na DII i pierwszy koncert z kawałkami z tej płyty, kasa odłożona. :D

9zddhw.jpg


no ja bym kurwa na to nie wpadł


Opublikowano

ktoś tam ponad mną jest marnym hejterem, jeżeli słoń jest dla Ciebie słaby, to kogo słuchasz? Mezo?

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...