Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zapisanie Notatnika z rozszerzeniem?


MyShot*4*You

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie. Mianowicie chcem aby mi komputer naciskal spacje co x sekund.(potrzebne do nostale) Mam skrypta ale musze zapisac notatnik z rozszerzeniem js (java script) jak mam to zrobic?

cmr7f3.jpg

Opublikowano

Kliknij na "Zapisz" lub "Zapisz jako" i wpisz "Nazwa.js".

wlasnie wpisuje tak i normalnie sie zapisuje plik mam nazwe .spacje.js a widzi jako normalny notatnik i otwiera sie tak samo a nie jako skrypt

cmr7f3.jpg

Opublikowano

wlasnie wpisuje tak i normalnie sie zapisuje plik mam nazwe .spacje.js a widzi jako normalny notatnik i otwiera sie tak samo a nie jako skrypt

Wybierz opcje "Wszystkie pliki" w "zapisz jako typ" :p.

Opublikowano

@up

 

To mu chyba nic nie da, bo ta opcja jest tylko dla widoczności plików.


@topic

 

Nie wiem, to już chyba jakiś błąd systemu, bo mi wszystko działa dobrze.

 

ugdk.jpg

 

Najlepiej, to się spytaj w dziale "Komputery" lub "Pogaduszki", bo ja osobiście nie wiem w czym problem.

Skontaktuję się ze znajomym, to może poda mi rozwiązanie.

 

Btw. W jakim kodowaniu to masz? Spróbuj w ANSI.

 

@Edit


No to jednak się myliłem, mi akurat działa tak czy siak.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...