Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zlot kierowców z MPCforum w NFS World - 28.07.13r. godzina 18.00


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy na to, żeby wziąć w trakcie zlotu Audi z kodu? Będzie to fantastycznie wyglądało bo nie da się zmodyfikowac tego auta :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Co wy na to, żeby wziąć w trakcie zlotu Audi z kodu? Będzie to fantastycznie wyglądało bo nie da się zmodyfikowac tego auta :)

Może za tydzień będzie to Audi. Ostatni dzień Audi z kodu. (święto) :P

 

Aktualnie dostajemy przy BMW na tym zlocie.

Opublikowano

Nie wiem co to z tego zlotu będzie. Co chwilę mam "SERVERERROR_FATAL_ERRORCODE_7"...

 

A co do zlotu Audi jestem zzzza, bo przykładowo mi za tydzień w niedzielę rano wyjdzie ważność R8 (pewnie innym też).

Opublikowano

Nie wiem co to z tego zlotu będzie. Co chwilę mam "SERVERERROR_FATAL_ERRORCODE_7"...

 

A co do zlotu Audi jestem zzzza, bo przykładowo mi za tydzień w niedzielę rano wyjdzie ważność R8 (pewnie innym też).

Tylko zlot będzie o 18 albo 19. ;)

Rano odpada.

Opublikowano

nie wiem co robię nie tak ale ja nikogo nie widzę :( sam jestem

 

na TS tez nie widzi mi serwera public-t3.pl :(

Opublikowano

a to z Tobą gadałem :D

no niezły niewypał... to był mój 1x i chyba ostatni :)

 

Organizator w 1 poście powinien również podać swój NICK z gry...
dla takich osób jak ja ułatwiłoby kontakt w samej grze...

Opublikowano

na pewno nie bylo 20 osob, skoro na apex-eu 17:50 juz stalem na miejscowce i caly czas obserwowalem ile osob to byly 3 biale gts'y ktore same pojechaly o 18:03...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Opublikowano

zgadza się.... szkoda że nikt nie poinformował mnie o tym wcześniej, że jest takie coś jak jakiś FILTR :D

Opublikowano

Już jest dźwięk z ts.

Są 2 pliki ponieważ nie wiem czemu ucinało przy przy 60 minucie.

Razem trwa 1godz. i 20 minut, więc jest co posłuchać. :P

http://www63.zippyshare.com/v/73194411/file.html

http://www13.zippyshare.com/v/37059427/file.html

 

 

 

 

O wynikach konkursu dowiecie się niedługo w tym temacie.

Za tydzień będzie następny zlot, ale o nim dowiecie się w temacie, który za chwile napisze.

Bardzo cieszy mnie fakt, że było coś około 20 osób. B)

Narazie strzałka. ;)

 

/zamykam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...