Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zlot kierowców z MPCforum w NFS World - 28.07.13r. godzina 18.00


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4sjf.png

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na zlot organizowany przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 28.07.2013r. (niedziela)

Godzina: 1800

Serwer: APEX - EU



planimprezy.png

1. Spotykamy się w naszej miejscówce.

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

4. Przejazd "poznajmy mapę"

2sp.png

 

5. Wyścigi kierowców.

Możliwość rozegrania pojedynków do Black Listy RT.

6. Zakończenie imprezy.

Wszystkich uczestników zapraszamy na Racing Team'owego Team Speak'a:

Serwer: public-t3.pl

Kanały VIP - [VIP.0]

Hasło: racing1

 

Osoby spoza MPC RT mile widziane.

Na tym zlocie jesteśmy tylko w samochodach marki BMW.

i74k.png

Na zlocie będzie konkurs na najładniejsze malowanie BMW.

Styl dowolny.

Nagroda: 4x 10 Lubie to.

Nowość.

Od teraz każdy kto chce wsiąść udział musi być na zlocie i zrobić zdjęcie np. w naszej miejscówce razem z otaczającą go ekipą z MPC.

Zrobić zdjęcie na profilu kierowcy z tym samochodem.

Minimum 2 zdjęcia wysłać na adres :

[email protected]

W temacie wiadomości musi być napisane "Zlot (data)"

W treści wiadomości umieszczamy link do naszego profilu.

Takie rozwiązanie ułatwi Nam wybranie zwycięzcy.


Pozdrawiam Serdecznie!
"organizator" B)

Opublikowano

Dobrze a ta ''Nasza Miejscówka'' to gdzie sie znajduje ? ponieważ nie wiem a nie długo dojdę to teamu mpc racing

531ms4.jpg


Nie Kłóć Się z Głupcem , Bo Najpierw Sprowadzi Cię Do Własnego Poziomu A Potem Pokona Doświadczeniem


Opublikowano

o będę moją m1 ;)

 

@up masz w spoilerze mapke i tam masz zaznaczone gdzie wejdz do nfs-w i se znajdziesz

i dobijaj do teamu bo niema z kim się ścigać ^_^

93988298266825447943.png

Opublikowano

Kurde, nie mozna troche dalej tego zorganizowac? Mnie nie bedzie niestety bo do 1 mnie nie ma ;/ Ale ok ;)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Mam pytanie co do ostatniego zlotu, bo byłem o 18:05 to już nikogo nie było :(, więc kiedy się zaczął?

Niemożliwe to jest, staliśmy tam z 15 minut. O 18:15 wyjechaliśmy w trasę.

Na przyszłość może teleportuj się do któregoś z organizatorów.

Opublikowano

Kurde mam pytanie jak ktoś nie ma BMW to co ma zrobić ? xD

Jest też opcja wypożyczenia BMW na 1 dzień za 150 SB i drugie za 300SB.

Lub zrób sobie 3 konta na fb i dostaniesz BMW Z4 M Coupe...

 

EDIT: Podobno na 3 urodziny NFSW mają dać BMW GTR jakieś tam, więc 'noł problem'.

Opublikowano

Myślę, że będę jak zwykle obecny :D tym razem mam nadzieję, że ktoś inny będzie prowadził trasę przejazdową.

Wyznaczona trasa jest dość długa a jak Piter będzie prowadził to do 22:00 tam nie dojedziemy :D

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Jest też opcja wypożyczenia BMW na 1 dzień za 150 SB i drugie za 300SB.

Lub zrób sobie 3 konta na fb i dostaniesz BMW Z4 M Coupe...

 

EDIT: Podobno na 3 urodziny NFSW mają dać BMW GTR jakieś tam, więc 'noł problem'.

w sobote będzie Bmw a w niedziele zlot

przypadek? Nie sądze ;)

93988298266825447943.png

Opublikowano

na stronie nfs w czytałem że jutro ma być rotacja aut i ma być dostępne BMW M3 GTS za igc.

dają kod na gts poczym będą tego gts-a wprowadzać za igc ;)

93988298266825447943.png

Opublikowano

dają kod na gts poczym będą tego gts-a wprowadzać za igc ;)

Nie. GTS a GTR to jest różnica. :) M3 GTS jest lepszy od zwykłego.

Z resztą zobaczysz, że będą się różnić. :D

 

EDIT:

GTS, który będzie za IGC:

http://images.wikia.com/nfs/en/images/3/31/Nfs_world_bmw_m3_gts.jpg

GTR, na który będzie kod:

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20111105124842/nfs/en/images/thumb/a/a0/NFS_World_BMW_M3_GTR_IGC.jpg/640px-NFS_World_BMW_M3_GTR_IGC.jpg
Opublikowano

 

Nie. GTS a GTR to jest różnica. :) M3 GTS jest lepszy od zwykłego.

Z resztą zobaczysz, że będą się różnić. :D

 

EDIT:

GTS, który będzie za IGC:

http://images.wikia.com/nfs/en/images/3/31/Nfs_world_bmw_m3_gts.jpg

GTR, na który będzie kod:

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20111105124842/nfs/en/images/thumb/a/a0/NFS_World_BMW_M3_GTR_IGC.jpg/640px-NFS_World_BMW_M3_GTR_IGC.jpg

aha sorry 1 literka ;)

93988298266825447943.png

Opublikowano

Mój 1 zlot :3

Na 10000000% będe :P

P,S do tych co nie mają bmw

będzie kod na bmw w sobote!!! prosze czytać uważnie

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Nie wiem czemu, ale adres ts3 jest nierozpoznawalny u mnie :( Cały czas pisze że nie może znaleźć hostname. btw. jaka jest "Wasza miejscówka"? Będzie to mój pierwszy zlot, i niestety nie wiem :/

Opublikowano

a co do ts3, to jak?

Wszystkie informacje co do TS3 są podane w treści tematu.

Nie wiem czemu tobie nie działa, sprawdź czy na pewno wszystko dobrze wpisujesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...