Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vip BRONIE Z Item Shopa DZIAŁAJĄ!!


Owl

Rekomendowane odpowiedzi

Znawca
Opublikowano

OD DZIŚ BRONIE Z IS (Item shopa) DZIAŁAJĄ.Nawet te premium.Wszystko na tej samej zasadzie co CE tylko wystarczy kliknięcie w buttona : ) Pierwszy taki i polski ;0 Razem z tym cena rośnie.

 

Sprzedaje:

Gotowego

minimalna cena

 

 

Kod źródłowy+pomoc programistyczna : )

czyli pomogę dorobić pare opcji (możecie edytować se go jak chcecie,wstawić creditsy,że jest wasz)i wytłumacze na czym to wszystko polega przez co nie będziecie musieli się męczyć z kursami.Pomagam z D3D (cienko),C++,VB6

 

owlvipfc9.jpg

 

http://pl.youtube.com/watch?v=xfga-VdcVgc

 

Kontakt

10995752-GG

lub PW

 

 

Opcje w vipie które są teraz:

 

OPK+Unl.ammo (automatycznie)

WallHack - Bajerancki bo skiny są kolorowe + radar taki jak w wrplus

WSZYSTKIE SLOTY!

Full Bright

Invisible - Nawet jak jesteśmy w jakimś pojeździe!

SuperJump

WTW-Przechodzimy se przez ściany.

Delay-Ciskamy granatami z niesamowitą prędkością

NFD

F/A/H/R

Auto Medic - Jesteśmy nieśmiertelni bo postać ciągle leczy sie na do pełna

Auto Repair - Niezniszczalny pojazd sam sie naprawia nawet jak w nim siedzimy

No Recoil

No Spread

Bypass - 0 banów i kicków

Player Boxes

Winchester

Bronie z ItemShopa

Auto OPK+Nade - Jak to włączymy OPK samo sie uruchomi a postać będzie rzucała granatami

 

 

 

Cheata updatuje po każdym update (nigdy nie stanie się wykrywalny)

 

Interesuje mnie:

Kasa na Candii.Potem na allegro idzie a mam więcej z tego niż sprzedaży za rl kase)

 

I coś nie w temacie

Sprzedam 4x konto steam na jednym jest HL.

<img src="http://img116.imageshack.us/img116/1170/kotomiicecreamsigyj0.jpg" border="0" class="linked-image" />

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem - interesuje cię 8 lvl na obojętnie jakim świecie za hacka?

bez gif.

Opublikowano

Za konto w tibii.... Ciężkie czasy ale ja nic nie mówie...

 

Według mnie więcej można zarobić za niezłe konto w Silkroadzie, ja mam np 2 konta

 

1. 46 lvl, 35 lvl, 31 lvl, 27 lvl (to są dość wysokie)

2. 36 lvl, 33 lvl ^^

Uczciwie zdobyte xD

 

EDIT: 8 lvl z kasą powiadasz, a tej kasy to ile xD

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są nienormalni, a nie w tych 2% ludzi wstaw to do swojej sygnaturki.

 

Piszę poprawnie po polsku.

 

obraz.png

Spieprzaj dziadu :P

 

Pamiętaj, hacki są do zabawy, a VIP, żeby nie dostać bana za zabawę :P

 

PS. Ja należę do tych 2 % jeśli już xD... i jestem z tego DUMNY

Opublikowano

W czym jest napisany ten hack?(jaki język programowania) Wygląda ciekawie xD

 

@UP

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2% które słucha prawdziwej muzyki ustaw to jako Twój opis

Wiesz co to jest rap? Wydaje mi się że nie ;/ ja nie dostrzegam żeby chociaż 10 % młodzieży słuchało prawdziwego rapu


24026.png18590.png
638.jpg640.jpg


Nauka C++: |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 50% ;]
Opublikowano

Owl odbieraj czasami gg zaplace 30k na Candi za hacka

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.

 

 

 

110_5.jpg

BARCA FOREVER

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...