Skocz do zawartości

Ostatnie słowa

  • wpis
    1
  • komentarzy
    29
  • wyświetleń
    1 335

Ostatnie słowa - czyli co mi lezy na sercu


Cześć. Ja jestem Lenart, a to są moje ostatnie słowa które chciałbym wam przekazać, powiedzieć co mi "leży na sercu" itp.

Ten blog nie ma na celu nikogo urazić, wytykać ludziom ich błędy, czy być przyczyną jakiegoś "buntu", gadania pierdół, plotek czy czego tam jeszcze chcecie, ma on tylko i wyłącznie przekazać MOJE zdanie. Nie chcę aby ktoś przeze mnie i moje fantazje miał problemy.

 

Oki, to zaczynamy.

 

Aktualnie na forum jestem dumnym posiadaczem perma od samego kokosza, za co ? nie istotne, ale i tak czuję się wyróżniony, dzięki. Na tym forum byłem od samego początku czyli od 2006r, przed restartem miałem nick Piopo210 (nie wiem czemu, wiem że ciulowe itp. ale czego się spodziewać od dzieciaka :D) później już byłem znany jako Lenart, człowiek który wyzywał wszystkich którzy mu podpadli (głównie nie chcieli mu czegoś wyjaśnić, albo nie potrafili ... ) po wielu blokadach postów, ogarnąłem się i zacząłem pracować na rzecz tego forum, pomagałem w dziale Maple Story (aż płakać się chce gdy widzę go w inne mmo...) potem postawiłem z Enzilem dział CA na nogi, bo leżał, kwiczał i prosił o dobicie... w między czasie pomagałem w działach : Battlefield, Gunz (dawne czasy), ogólnie pomagałem gdzie mogłem. Od samego początku pomagałem w MMT jak tylko mogłem, i zawsze podkreślałem że MPC może liczyć na moją pomoc. Pomagałem zarówno na forum jak i na gg od groma ludzi do mnie pisało i zawsze pomogłem.

 

A teraz za swoją pomoc nie mam nawet Vipa którego dostałem jeszcze przed "Gm'em" jeśli w ogóle mogę się tak nazwać, za powiedzmy 4 lata pracy dostaję kopa w dupę... Czy to było sprawiedliwe? wg. mnie nie, ale to jest tylko moje zdanie.

 

 

Teraz powiem co nieco o "zakazie przeklinania" - Nie to nie ma być jakaś tam forma propagandy, podważania zdania Admina itp.

Tylko to co myślę i czuję.

 

Sam siebie uważam za patriotę, kocham swój kraj, swoją ojczyznę taka jaka jest, potrafimy znieść wiele i nie poddajemy się, gdyż to jest kluczem do sukcesu. A zakazanie nam mówić tego co myślimy czy czujemy, słowem "kurwa" podkreślamy często nasze emocje, co czyni nas bardziej ludzkimi, zabranie nam choćby kawałka naszej ludzkości nie czyni nas lepszymi ludźmi...

Nasz kochany orzełek ma otwarty dziób, który wg. mnie symbolizuje właśnie tę wolność słowa do której zawsze starałem się dążyć.

God__o_Polski_48da3d975bc30.jpg

 

Tym wpisem nie chcę prosić o unbana, czy jakiekolwiek współczucie. Nie oczekuję już niczego od Was, tak i Wy nie oczekujcie niczego ode mnie, bo jak już ktoś gdzieś napisał :

 

 

z tej bitwy wychodzę z podniesioną w górę ręką. Wygrałem z nałogiem.

 

 

Pozdrawiam.

Lenart.

http://www.mpcforum.pl/user/1310-lenart/

29 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Gość Maxio!

Opublikowano

Zajebioza ;)

Normalnie nie którzy wgl. się tutaj udzielają a nie wiedzą kto Ty byłeś i wgl.

....

Co do Len'a.

Miał on globala, miał moderatora Ca , był supportem tam ( tak można ująć ) stawiał dział Ca z Enzilem...

No to jest tylko część jego dokonać jakie ja pamiętam.

Więc nie pierdolcie mi tu że on na nic nie zasługiwał / zasługuje.

 

Oprócz Enzila , i innych gm'ów , elit wimieńcie mi chociaż 3 osoby co zrobiły coś podobnego na tym forum !

.Rez

Opublikowano

Max, wrzuć na luz.

Derynn^

Opublikowano

Nigdy sie tutaj nie udzielalem , ale od kad pamietam Ciebie ( dobre 3.5 roku ) to zawsze mialem do Ciebie jakis tam szacunek . Co do orzelka , to masz racje . Jesli slowo KURWA jest slangiem , nie byloby go w slowniku J.P , a jednak jest ... Co do Adminow to Kokoszek strzela fochy czesciej niz moja 7 letnia siostrzyczka . Tyle

Strucel

Opublikowano

"teraz będę "chujem""-Przez jakiś czas będziesz miał wyjebane na forum, później wrócisz.

Z pełnym szacunkiem dla cb,tylko nie wiem czy dobrze to co napisałeś zrozumiałem ..

Pisałeś że masz wyjebane na to czy zbanuje cie czy nie,a po tym co przeczytałem nie wydaje mi się żeby tak było.

Co słownictwa,wolność słowa ponoć:D

Pzdro

 

Strupek-wez nie wypowiadaj się bo żal cie ..


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...