Skocz do zawartości

MieCiowe Przemyślenia

  • wpisów
    8
  • komentarzy
    30
  • wyświetleń
    2 319

Czy ktoś z nas jescze pamięta?


popek101

421 wyświetleń

Byłeś/Jesteś posiadaczem najlepszej konsoli na świecie "PEGAZUS". Jeśli miałeś ten cud Boży :D to wiedz że coś się dzieje.

 

Chodzi mi tu o grę Contra czyli?

 

Wielu z graczy uważa Contre za największy hicior Pegasusa. Produkt Konami prezentuje nam poczynania dwójki komandosów, którzy eksterminują niezliczone zastępy wrogów i niestrudzenie brną do przodu. Do dyspozycji graczy oddano pokaźny arsenał broni m.in. miotacze ognia, laser, granaty, dodatki zwiększające szybkość strzelania lub zasięg rażenia. Na popularność tej gry niewątpliwie wpłynęła duża różnorodność poziomów i dynamika akcji. W niektórych levelach oprócz klasycznego przemieszczania się z od lewej strony ekranu do prawej poruszamy się dół – góra, a wszystko po to, żeby na końcu poziomu załatwić jakiegoś bossa. Każdy z nas za młodu stracił niejednego pada pogrywając w ten tytuł. Oczywiście najwięcej się działo, gdy odwiedził nas kolega i wspólnymi siłami próbowaliśmy uratować świat w trybie dla 2 graczy. Zaznaczyć należy, że Contra wcale nie jest grą łatwą, a wręcz przeciwnie. Na standardowym zestawie żyć ciężko zajść gdzieś dalej, toteż nie dziwi mnie fakt, że dawniej grało się w wersję z 99 życiami. Obecnie na szczęście można użyć opcji ‘save’ w emulatorze. Grę cechuje również staranna grafika i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie

 

Przy tej grze spędziłem strasznie dużo czasu i chciałem się tutaj tym pochwalić.Możemy zagrać w Contrę na pewnej stronce.

[/center]



[center]http://nintendo8.com/game/60/contra/[/center]


[center]

 

Pozdro

MieCiu/Popek101

4 komentarze


Rekomendowane komentarze

Małpa

Opublikowano

Oglądałeś niekrytego krytyka pewnie :P

KomputeromaniaK

Opublikowano

Ja grałem na Pegazusie dawnoo temu. Jednak Amiga, Commodore to też jest coś ;>

asd1111

Opublikowano

Ten kto nie miał pegazusa, miał chujowe dzieciństwo ;x

popek101

Opublikowano

Oglądałem niekrytego,ale i sam przygrywałem na pegazusie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...