Byłeś/Jesteś posiadaczem najlepszej konsoli na świecie "PEGAZUS". Jeśli miałeś ten cud Boży
to wiedz że coś się dzieje.
Chodzi mi tu o grę Contra czyli?
Wielu z graczy uważa Contre za największy hicior Pegasusa. Produkt Konami prezentuje nam poczynania dwójki komandosów, którzy eksterminują niezliczone zastępy wrogów i niestrudzenie brną do przodu. Do dyspozycji graczy oddano pokaźny arsenał broni m.in. miotacze ognia, laser, granaty, dodatki zwiększające szybkość strzelania lub zasięg rażenia. Na popularność tej gry niewątpliwie wpłynęła duża różnorodność poziomów i dynamika akcji. W niektórych levelach oprócz klasycznego przemieszczania się z od lewej strony ekranu do prawej poruszamy się dół – góra, a wszystko po to, żeby na końcu poziomu załatwić jakiegoś bossa. Każdy z nas za młodu stracił niejednego pada pogrywając w ten tytuł. Oczywiście najwięcej się działo, gdy odwiedził nas kolega i wspólnymi siłami próbowaliśmy uratować świat w trybie dla 2 graczy. Zaznaczyć należy, że Contra wcale nie jest grą łatwą, a wręcz przeciwnie. Na standardowym zestawie żyć ciężko zajść gdzieś dalej, toteż nie dziwi mnie fakt, że dawniej grało się w wersję z 99 życiami. Obecnie na szczęście można użyć opcji ‘save’ w emulatorze. Grę cechuje również staranna grafika i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie
Przy tej grze spędziłem strasznie dużo czasu i chciałem się tutaj tym pochwalić.Możemy zagrać w Contrę na pewnej stronce.
[/center] [center]http://nintendo8.com/game/60/contra/[/center] [center]
Pozdro
MieCiu/Popek101

4 komentarze
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się