Skocz do zawartości

Rodimopowo

  • wpisów
    29
  • komentarzy
    263
  • wyświetleń
    17 061

Rodimop i jego psychiczne rozkminy.. Czyli kolor niebieski !


avatar-1.jpg

 

Siemanko Kochani !

Ten kto mnie pamięta, ten pamięta.. Ten kto mnie nie pamięta, ten nie pamięta.. Achh te moje świetne stwierdzenia, które promieniują głupotą wytwarzającą więcej energii niż słońce, ale w końcu z tego zawsze słynąłem ! Z mojej śmiesznej, dla niektórych żenującej głupoty, ale to bardzo proste.. Nie chcesz? Nie czytaj ! Po co masz odnosić wrażenie podobne do oglądania jednego z najsłynniejszych polskich seriali pt. "Trudne Sprawy" ?

 

Do sedna..

Moim ulubionym kolorem jest kolor niebieski. Niby nic w tym kolorze dziwnego, po prostu zwykły kolor niebieski. Ale co, jeśli zastanowimy się choć trochę (Dla niektórych to i tak zbyt wiele) na znaczeniu tego pięknego słowa. Załóżmy, że wspominam o kolorze niebieskim, to każdy ma na myśli MNIEJ WIĘCEJ TAKI OTO KOLOR.

Teraz nadszedł czas na głębsze zastanowienia. Kolor niebieski według swojego znaczenia nie jest kolorem niebieskim, a po drugie jest błędnym słowiem !

Dlaczego? Ponieważ "nie" z przymiotnikami piszemy rozłącznie.. W tym wypadku przymiotnikiem jest słowo "bieski". Kolor niebieski mówi nam o tym, że on nie jest bieski, a jednocześnie nie może być to kolor niebieski, ponieważ on już mówi, że nie jest bieski, tak więc musi to być inny kolor.

 

Być może nasz kolor jest czerwony?

 

1318673775-U39476.jpg

 

Yyy? Czerwone avatary? To nie pasuje..

 

Powyższe zdjęcie było chyba przesadą, więc czas najwyższy skończyć moje marudzenie i zanudzanie Was na śmierć... Ale ja jestem głupi.

Joł !

26 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Zavetti

Opublikowano

radi map.

 

Pamiętam jak kiedyś gadaliśmy na skype :D

 

Napisz swoja historie, a nie o niebieskich migdałach.

Rodimop

Opublikowano

Serio chcecie mojej historii? :D

x070x

Opublikowano

Ale ty jesteś pozytywnie pojebany hahaha

Gość Why

Opublikowano

Dawaj historie ...

 

 

Pogubiłem się xD ....

Bluu997

Opublikowano

Secik jakiś zrób lub daj link do pobranie :x a nie !

Nicholas

Opublikowano

nie ogarniam o.O ale rób historię, pomidor.

Marcid

Opublikowano

o.O Pisz historię xD
ResQue

Opublikowano

nie z przymiotnikami piszemy rozłącznie? albo ja coś nie kumam, albo tu jest błąd -.-

Brzydal007

Opublikowano

Ty mi tu dawaj swojego mixa :x

xDeStRuCtx

Opublikowano

nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie ;x

Night Hunter

Opublikowano

Czysta witamina G - głupota. pozdro lodi

boostspeed

Opublikowano

ohoho, to odkryłeś amerykę. dlaczego kolor bieski niebieski?

devju

Opublikowano

Rodi zapodawaj swoje "cool story" :D.

 

I tak: jesteś pozytywnie je*nięty ; d.

Gość Mistrzu.

Opublikowano

Jedynie twoje dobre stwierdzenie to , "Ale ja jestem głupi.".

Rodimop

Opublikowano

No do mądrych to ja nigdy nie należałem.

Zavetti

Opublikowano

No do mądrych to ja nigdy nie należałem.

 

Więc jednak coś odziedziczyłem po tobie :D

dudsonowa

Opublikowano

Nie, żeby coś. Ale "nie" z przymiotnikami pisze się łącznie. To z czasownikami pisze się rozłącznie...

Tak tylko mówię.

Rodimop

Opublikowano

W tym blogu jest zero powagi jak i realizmu ;)

Wiśniowy

Opublikowano

niebieski działa uspokajająco.

czerwony to dzieło szatana :D


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...