[Zdjęcia] Bob Umcyk | Jak Zaczęła Się Wojna Na Wyspie Creepera.
Pamiętacie, z poprzedniego wpisu, dlaczego tak nazwałem moją wyspę? Fajnie.W komentarzach dopisałem, że mi zrobiły niezły rozpierdziel. Pokażę go wam.
Oto mój fajny domek. Miałem z niego zrobic stację kolejową ![]()

Fajny?:P
Był niedaleko od stada creeperów. Schowałem się w nim i zwiałem do piwnicy. Zapomniałem, że ten domek jeszcze drzwi nie miał. 7 creeperów wlazło do domku,wybuchły, reszta poszła w ich ślady.
Wypowiedzieli mi wojnę! następnym razem dodam filmik, jak wyruszam na polowanie. Mówcie mi "Rambo".

w podsumowaniu wpisu będę opisywał moje uczucia, ponieważ tym razem pozułem się pokrzywdzony, i chciłbym wam opowiedzieć obólu, jaki przeżywa moja delikatna dusza.
Podsumowanie Wpisu: KUUUUUURRRRRR*****AAAAAAA.
Czeeeeeść!

0 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się