Bob Umcyk - Zdjęcia |Nazwałem Moją Wyspę!
Z racji, że filmików dzisiaj mi się nie udało przesłać na YT, cyknąłem parę ciekawych wg mnie zdjęć.
Będę zawsze dodawać jakieś zdjęcia, które wydadzą mi się ciekawe :P
Niedługo zrobię wycieczkę po mojej wyspie. Nawet nadałem jej nazwę. "Wyspa Creepera". A czemu tak? Ha!:

Na następny dzień, jak już trochę się rozgościłem w moim domku,(pokażę go kiedy indziej) poszedłem po drewno zostawiając otwarte drzwi. I..:

Zabarykadowałem dziada szkłem
na zewnątrz był zresztą drugi...(domek mam na baaaardzo wysokiej górze):

Geez!
No, i na koniec, jak wprowadziłem do domku świnie. Ciężko było, ale się opłacało :P

Niech Umcyk będzie z wami!

0 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się