"Bait" w internecie - czyli szkalowanie osób w internecie.
Serwus! Dzisiaj taki wspisik na szybko. Ostatnio przeglądam sobie wszelakie grupy na facebooku, i to co tam widzę, to straszne rzeczy. Ludzie dodają obrzydliwe przeróbki jakiś znanych osób (np. Jana Pawła), A pod tym piszą wstrętne wyzwiska typu "JP2GMD", Albo "Ty też pierdolisz wielkiego polaka?", Albo "Jebać Jana Pawła pedofila". Mniej niż 30% osób robi to z premedytacją nawet nie wiedząc, jak świętym człowiekiem był Jan paweł II. Ale pozostały procent osób nazywa to tzw. "baitem". Czyli na chłopski rozum "Zrobiłem to żeby was wkurić i sprawdzić waszą reakcję". Ludzie! Co trzeba mieć w głowie żeby dla "baitu" Obrażać największego polaka, jaki stąpał po ziemi, oraz inne, popularne osoby? Jak można robić to z zimną krwią, czystą premedytacją i BA! CZERPAĆ Z TEGO SADYSTYCZNĄ PRZYJEMNOŚĆ? Tego typu sprawa nie tyczy się tylko papieża. Na drugim miejscu na liście szkalowanych osób w internecie znajduje się także "Dis", czyli Norbert Gierczak. Popularny streamer lola i komentator e-sportowy. Na pewno nie raz zetkneliście się ze stwierdzeniem "JD", co znaczy nic innego jak "Jebać Disa". Ponad połowa ludzi, nie wie nawet za co go "Jebie"!! Oni piszą JD, bo reszta robi to samo! Jak bezmózgie lemingi!! I te osoby potem myślą, że są absolutnie bezkarne i anonimowe! Moim zdaniem Norbert w tym przypadku wykazuje się wielkim zrozumieniem wobec choroby zwanej "Jestem internetowym debilem i lece za resztą tłumu obrażając inne osoby" Ci ludzie mogliby dawno mieć postępowanie karne, gdyby Norbert chciał się za to zabrać. A Wy co o tym, sądzicie"? Jak zwykle - czekam z niecierpliwością na wasze opinie! Pozdrawiam!

1 komentarz
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się