Skocz do zawartości

Relacje Piotrka ;)

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    15
  • wyświetleń
    3 793

Reaktywacja ! Zapowiedz Legia vs Slask 13.09.2014 r !


Witajcie !

 

Minelo ponad rok od mojego ostatniego wpisu , ktore relacjonowal wydarzenia na finale PP Legia vs Slask. Dzisiaj powracam z zapowiedzami a potem relacjami meczow Legii (tych u Sb jak i wyjadzowych na ktory bede mial okazje sie pojawic).

 

Ostatni wpis :

http://www.mpcforum.pl/blog/2359/entry-2398-final-pucharu-polski-legia-slask-oczami-piotrka/

 

ZAPOWIEDZ :

/// Legia Warszawa vs Slask Wroclaw 13.09.2014r ///

 

 

 

Mecze Legii i Slaska nie zawsze byly elektryzujace aczkolwiek posiadaly taki klimat , ktorego sam do konca nie potrafie opisac. Jakis czas temu Slaskowi skonczyl sie zakaz wyjazdowy (po wydarzeniach w Warszawie na PP) i znowu zaczeli jezdzic. Nie dawno w sieci pojawila sie zapowiedz na temat wyjazdu do Warszawy z ktorych mozemy sie dowiedziec ze Slazacy przyjada specjalem oraz koszt takiego wyjazdu to 120 zl wiec miejmy nadzieje , ze pojawia sie dobra liczba. Ogolnie w moich szeregach specjalnej ekscytacji nie ma bo wiekszosc myslami jest juz w Krakowie ale pewnie standardowo 30-50 osob sie pojawi na sektorze z Legionowa. Sam mecz wydaje mi sie , ze bedzie stal na dobrym poziomie kibicowskim jak i pilkarskim takze pozostaje nam poczekac i obejrzec go na stadionie lub w telewizji.

 

 

/// Relacja pomeczowa pojawi sie 14.09.2014r o godzinie 16.30 ///

 

 

Zapowiedz : Wszyscy do Warszawy

 

 

 

 

10 komentarzy


Rekomendowane komentarze

green242424

Opublikowano

przecież Polska piłka to gunwo z parówką, kto ogląda takie dziadostwo?

MrPiotrek122

Opublikowano

przecież Polska piłka to gunwo z parówką, kto ogląda takie dziadostwo?

Ja nie ogladam polskiej pilki.

takbardzo

Opublikowano

legia - wisła

 

będzie lepiej :D

~1964~

Opublikowano

Piotrek, mam tak samo jak ty LM w TV : )

anty_legia
bronz smurf

Opublikowano

GRUBO.

 

jeśli wiecie co mam na myśli, he he.

MrPiotrek122

Opublikowano

 

Piotrek, mam tak samo jak ty LM w TV : )

anty_legia

 

Napinanie sie w internecie jest chujowe , przynajmniej jak dla mnie ;). Nie to nie robi na mnie wrazenia. Czekam na sektor w Zabrzu bo do ekstraklasy raczej szybko nie wejdziecie aczkolwiek zycze tego zamiast podbeskidzia , piasta :P

MrPiotrek122

Opublikowano

GRUBO.

 

jeśli wiecie co mam na myśli, he he.

no GRUBO ale niedlugo bedzie CHUDO :/

Savien

Opublikowano

Ja nie ogladam polskiej pilki.

Kibicujesz, a nie oglądasz? Hmmm... ???

razzeY

Opublikowano

legia - wisła

 

będzie lepiej :D

3:0 dla Legii tak by the way. :C

Może następnym razem. 

WISŁA!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...