Reaktywacja ! Zapowiedz Legia vs Slask 13.09.2014 r !
Witajcie !
Minelo ponad rok od mojego ostatniego wpisu , ktore relacjonowal wydarzenia na finale PP Legia vs Slask. Dzisiaj powracam z zapowiedzami a potem relacjami meczow Legii (tych u Sb jak i wyjadzowych na ktory bede mial okazje sie pojawic).
Ostatni wpis :
http://www.mpcforum.pl/blog/2359/entry-2398-final-pucharu-polski-legia-slask-oczami-piotrka/
ZAPOWIEDZ :
/// Legia Warszawa vs Slask Wroclaw 13.09.2014r ///
Mecze Legii i Slaska nie zawsze byly elektryzujace aczkolwiek posiadaly taki klimat , ktorego sam do konca nie potrafie opisac. Jakis czas temu Slaskowi skonczyl sie zakaz wyjazdowy (po wydarzeniach w Warszawie na PP) i znowu zaczeli jezdzic. Nie dawno w sieci pojawila sie zapowiedz na temat wyjazdu do Warszawy z ktorych mozemy sie dowiedziec ze Slazacy przyjada specjalem oraz koszt takiego wyjazdu to 120 zl wiec miejmy nadzieje , ze pojawia sie dobra liczba. Ogolnie w moich szeregach specjalnej ekscytacji nie ma bo wiekszosc myslami jest juz w Krakowie ale pewnie standardowo 30-50 osob sie pojawi na sektorze z Legionowa. Sam mecz wydaje mi sie , ze bedzie stal na dobrym poziomie kibicowskim jak i pilkarskim takze pozostaje nam poczekac i obejrzec go na stadionie lub w telewizji.
/// Relacja pomeczowa pojawi sie 14.09.2014r o godzinie 16.30 ///
Zapowiedz : Wszyscy do Warszawy

10 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się