Final Pucharu Polski : Legia - Slask "Oczami Piotrka"
Czasami lubie podzielic sie swoimi obserwacjami , przemysleniami .... hmm w sumie to takie fajne , ze mozna komus opowiedziec kilka ciekawych informacji o ktorych media nie powiedza " bo po co ". Prawie 30 tysiecy ludzi , mase kartonikow wraz z instrukcjami i napieta atmosfera jak to sie skonczy , czy dzis bedziemy mogli sie spokojnie napic "Krolewskiego piwa". Opierajac sie na barierce , popijac pepsi zastanawiam sie jak wyjdzie oprawa czy naprawde wyjdzie cos co wszyscy bedziemy dlugo pamietac. Pierwsze minuty rozpoczyna zdecydowane " Mistrzem Polski jest Legia ... " oraz kartoniada , ktora byla az na 3 trybunach i musze wam powiedziec , ze wyszla dosc fajnie i wielki szacun dla NS'ow za robote jaka wykonali. Caly mecz to zenada i wielkie rozczarowanie , Slask zaprezentowal sie zdecydowanie lepiej od Legii ale tym razem to MY mielismy wiecej szczescia. Na trybunach pomimo wyniku swietna atmosfera : przyspiewki , piosenki , rozne smiechy i oczywiscie " pozdrowien " dla Slaska rowniez nie zabraklo. "Niepokonane Miasto , niepokonany klub..." taaak wlasnie ta przyspiewka wg mnie dawala najlepsze pierdolniecie pomimo tego , ze chodze na Zylete regularnie od 2 lat pierwszy raz mialem wrazenie ze podczas darcia mordy unosilem sie nad ziemia i czulem wielka dume. Wiekszosc z was pewnie nie ogladala tego meczu bo nie wszyscy interesuje sie pilka < Polska pilka etc , jednak osoby ogladajace wiadomosci widzialy " 18 kiboli zatrzymanych po finale Pucharu Polski " , " Pirotechnika na sektorach rodzinnych" to sa wlasnie nasze media . Jesli mialbym wam opowiedziec cos wiecej na temat meczu to na pewno wielki szacun dla Slaska za piro , jednak cala otoczke tego szacunku niszczy ich zachowanie oraz wielka napinka , ktora promowali przed meczem " chcemy 3 tysiace biletow " , " rozjebiemy warszaffke " itp. Smieszy mnie troche to , ze przyjechalo ich ok. 500 osob , spoko rozumiem ze to srodek tygodnia itp ale MY potrafilismy przyjechac w prawie 2 tysiace. Mozliwe , ze wynik tez nie byl dla nich zbyt optymistyczny ale samo to , ze nie widzialem jakiejs wiekszej ekipy motoru , wisly itp dala siwe znaki tego , ze ich slowa byly bardzo puste. Jesli chodzi o zachowanie to rozumiem rzucic piro na murawe ale w sektory rodzinne ? Bez przesady ... Podsumowujac wydaje mi sie , ze doping Legii w skali od 1 do 10 mozna ocenic na 9 , jezeli chodzi o Slask to 4,5. Na dole "zamontowalem" kilka filmow i zdjec dla was , mam nadzieje ze ktos dal rade to przeczytac.
Pozdrawiam Piotrek



5 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się