Czy chcesz dołączyć do Pakistańskiej Bojówki? Wpis opublikowany przez wlatca 3 Sierpnia 2014 980 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/3645-czy-chcesz-do%C5%82%C4%85czy%C4%87-do-pakista%C5%84skiej-boj%C3%B3wki/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 Jeżeli tak, dodaj tą plakietkę do swojej sygnatury! 0
Szymon. 1 357 Opublikowano 3 Sierpnia 2014 لجماهيرية العربية الليبية الشعبية الإشتراكية العظمى A co mi szkodzi, niech żyje pakistan !
wlatca 488 Opublikowano 3 Sierpnia 2014 Jakieś uprawnienia? Dostęp do broni, amunicji, radia oraz zaopatrzenia. Oczywiście obowiązek patrolowania terenów i pilnowania barykad zgodnie z moimi rozkazami.
14 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się