Skocz do zawartości

huehue

  • wpis
    1
  • komentarzy
    45
  • wyświetleń
    3 647

Najgroźniejsza internetowa Ekipa - JP Armia, co sądzicie?


Cześć!

Co sądzicie o tej jakże groźnej i podstępnej armii, prowadzonej przez youtuberów z tzw. "Pompa TEAM" czyli Isamu, Nitro i reszte bandy tych niedojebów umysłowych? Jak myślicie, zawładną oni polskim internetem?

Dziś nawet ukazał się wspólny film z Liderem Armii oraz jego podwładnymi, powiem Wam... jest się czego bać.

 

45 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Gość Szaki22

Opublikowano

Dobra komedia ;P

Adzik

Opublikowano

Armia pod wezwaniem Jana Pawła, a wy się z nich naśmiewacie :/

 

Niech żyje Jan Paweł Armia!!!!!!!!!

arko

Opublikowano

ONI SOM WSZENCIE!!!

 

 

640101403213362531369.jpeg

 

 

Wyszedłbym z rooma/lobby czy cokolwiek tam jest w tej fifie xD

Terik

Opublikowano

CO WY WIECIE O ICH POTĘDZE???

 

53a1dff3e79ee.png

 

53a1dfd006b9f.png

 

OCZYWIŚCIE PÓŹNIEJ W KOMENTARZACH SPRAWDZAŁEM KTO NIBY CHCIAŁ POD MOIM DOMEM DOMEM ROBIĆ OGNISKO Z MOICH OKOLIC I ZNALAZŁEM KILKA TWARZY KTÓRE KOJARZĘ.... OCZYWISCIE, WSZYSCY TO LESZCZE Z GIMBY MAX 15 LAT.

gdzie to ognisko? kiełbaski trzeba zabrać?

ScoTube

Opublikowano

Ja bym się wstydził przy ludziach do takiego idioty podejść a co dopiero na jakieś zebrania gimbowiczów z armii JP JP. Większość z nich ma 9/12 lat z tego co widzę i są wyżsi od nitra XDDD

4sweet

Opublikowano

Jest czego się bać, 15 latki palące gumowe fajki z spożywczego.

mamuto

Opublikowano

Także oglądam Isamu, ale wk.. mnie to że cały czas gada "Nie ma hajsu, ble ble..." Jak on może nie mieć hajsu jak ma Ravię + Yt + reflinki i jeszcze minecrafta otworzył ? -,-." Jako tako jest spoko, ale widać chcę mieć w c*** hajsu mimo iż źle mu się nie żyje. Nie uważam się że należę do JP Armii, bo oglądam Isamu... Co do cb TuFAST jesteś typowym hejterem na stronach internetowych, tworzysz nie wiadomo jakie "mafie internetowe" jak cię to tak jara to założ w rl mafię, a nie bujasz się po necie jak nie wiadomo kto.

Gość Lord Tytan

Opublikowano

Kurwa już sram w majtki 14-16 latki,może z 10-15 powyżej 17 więc oni to mi mogą zbierać na moją emeryturę pracować w biedronce czy tesco.

DesoPL

Opublikowano

Kurwa już sram w majtki 14-16 latki,może z 10-15 powyżej 17 więc oni to mi mogą zbierać na moją emeryturę pracować w biedronce czy tesco.

 

O kurwa! Ja też już sram w gacie przez nich... Boję się wychodzić z domu. ;_;

TuFAST

Opublikowano

gdzie to ognisko? kiełbaski trzeba zabrać?

No w Drawsku Pomorskim, zapraszam, SZEF JP ARMII FUNDUJE  :)

 

 

Także oglądam Isamu, ale wk.. mnie to że cały czas gada "Nie ma hajsu, ble ble..." Jak on może nie mieć hajsu jak ma Ravię + Yt + reflinki i jeszcze minecrafta otworzył ? -,-." Jako tako jest spoko, ale widać chcę mieć w c*** hajsu mimo iż źle mu się nie żyje. Nie uważam się że należę do JP Armii, bo oglądam Isamu... Co do cb TuFAST jesteś typowym hejterem na stronach internetowych, tworzysz nie wiadomo jakie "mafie internetowe" jak cię to tak jara to założ w rl mafię, a nie bujasz się po necie jak nie wiadomo kto.

Isamu z youtuba ma ponad 2k zł, teraz ma pewnie więcej bo stare info mam. Ravia nie przynosi zysków, refflinki przynoszą ale już w małym stopniu.

Hmm. Twój nick kojarze chyba z forum ravii ale gwint z tym, pisząc te zdanie ''a nie bujasz się po necie jak nie wiadomo kto'' jestem pewien, że Ty mnie znasz xddd

Nie jestem hejterem na ''stronach internetowych'' jak to ująłeś, spójrz.... Na MPC zachowuję się grzecznie.

 

Nie ''mafie internetowe'' tylko Mafia Forum bijacz

btw. przedchwilą znalazłem fajny ss XDDD

53a42d9d56bbc.png

 

Niech się administracja MPC boi bo nawet w 5 nie dacie rady :)

squah :')

Opublikowano

Wyszedłbym z rooma/lobby czy cokolwiek tam jest w tej fifie xD
Wygrałem 1:0 xD
MrTime

Opublikowano

 

 

Nie ''mafie internetowe'' tylko Mafia Forum bijacz

btw. przedchwilą znalazłem fajny ss XDDD

53a42d9d56bbc.png

 

Niech się administracja MPC boi bo nawet w 5 nie dacie rady :)

 

Jestem ciekawy jakie z nich fightery i z Isamu. (za nikim nie jestem)

190475378597218903438

Opublikowano

Jestem ciekawy jakie z nich fightery i z Isamu. (za nikim nie jestem)

 

Pewnie taki typowy bonus bgc "trenowałem mma" XDD

MPCpiotr

Opublikowano

śmiejcie się ale później będziecie płakać lepiej nie zaczynać z nimi 

FoxRox

Opublikowano

Jeszcze się wkurwi i włączy BoLa.

DiabloXPL

Opublikowano

Wy się śmiejecie oni chociaż z domu wyszli...

SearsWesalDeath

Opublikowano

Ja tam ich lubie, w polsce syf bród i ubustwo, co chwile marudzą itd. a ta ekipa rozwesela all ludzi :)

Tylko szkoda, że są takie "ciecie" jak wy co nie umią się rozluźnić itd.

login widzę spasiony grubas który nie umie się rozluźnić, co was tak gryzie?


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...