Skocz do zawartości

huehue

  • wpis
    1
  • komentarzy
    45
  • wyświetleń
    3 647

Najgroźniejsza internetowa Ekipa - JP Armia, co sądzicie?


Cześć!

Co sądzicie o tej jakże groźnej i podstępnej armii, prowadzonej przez youtuberów z tzw. "Pompa TEAM" czyli Isamu, Nitro i reszte bandy tych niedojebów umysłowych? Jak myślicie, zawładną oni polskim internetem?

Dziś nawet ukazał się wspólny film z Liderem Armii oraz jego podwładnymi, powiem Wam... jest się czego bać.

 

45 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Gość BeliarMt2

Opublikowano

jakie bezbeki xD

Gość ʞɔɐqǝɯoɔןǝʍ

Opublikowano

wyglądają jak koledzy z klasy mojego 10 letniego brata, beka chuj z nitra xD

odwal sie

Opublikowano

jarasz sie tym jak kurwa nie wiem czym ogar chlopie to juz 20 status o tym

Janusz.

Opublikowano

Śmiejcie się.. Potem nie płaczcie że wam taki kozak wyjebie lepe na pysk.

JdYY3vc.png

harnaś

Opublikowano

jarasz sie tym jak kurwa nie wiem czym ogar chlopie to juz 20 status o tym

 

 

tak bardzo mozesz wypierdalać, dzięki :x

190475378597218903438

Opublikowano

Zwykła wycieczka, poprosili o zgodę rodziców, poszli grzecznie z przewodnikiem, porobili zdjęcia, pojedli ciasteczka i popili piciu, nie widzę tam żadnych oznak grozy. Nie wiem kto to jakieś Islamu nitro i te inne, nie interere mnie to.

Gość dordo12

Opublikowano

armia dobra w chuj, wszyscy po 13 lat a i tak są wyżsi od nitra xD

Grande

Opublikowano

Boje się tej armii ;/ Zwłaszcza isamu który jest kurduplem 1.60m wzrostu ;c

TuFAST

Opublikowano

CO WY WIECIE O ICH POTĘDZE???

 

53a1dff3e79ee.png

 

53a1dfd006b9f.png

 

OCZYWIŚCIE PÓŹNIEJ W KOMENTARZACH SPRAWDZAŁEM KTO NIBY CHCIAŁ POD MOIM DOMEM DOMEM ROBIĆ OGNISKO Z MOICH OKOLIC I ZNALAZŁEM KILKA TWARZY KTÓRE KOJARZĘ.... OCZYWISCIE, WSZYSCY TO LESZCZE Z GIMBY MAX 15 LAT.

Gość Renissance

Opublikowano

No cóż... :x

kodex

Opublikowano

reflinki dla Islamusa móżg wyżarły - mały mózg miał ale miał.

DiabloXPL

Opublikowano

Nie no leże i nie wstaje xDDD

squah :')

Opublikowano

Za wiele nie zobaczyłem bo mi 12 letni grubas kadr zasłonił.

ScoTube

Opublikowano

No cóż... :x

 

Ten komentarz wyjaśnia wszystko :D

Maxio.

Opublikowano

@TyFast wal ich w tube, niech zobaczy że wiesz o tym i go wyprzedziłeś xD

 

Osobiście ? Leje falistym na takie zgrupowanie mogą sobie być - istnieć, jednakże współczuje ich rodzicom...

odwal sie

Opublikowano

tak bardzo mozesz wypierdalać, dzięki :x

moorda typie zabić cie z łapy moge

Gość Lord Loginus

Opublikowano

Armia 13-15 latków wraca z McDonaldsa i przy okazji nakręca film, który ukazuje takie wielkie JP... Na wiocha.pl to wrzuć, podbije internet hahahaha

arko

Opublikowano

moorda typie zabić cie z łapy moge

 

Z łapy powiadasz ?

Pan, to chyba bardzo groźny sura widzę xDDDDDDD

Szkoda, że zapomniałeś inta wymaksować :D

Ghost1225

Opublikowano

Teraz to strach z domu wyjść, bo "armia zagłady" czuwa.

Kolejna banda idiotów z niedojebaniem mózgowym. Gimby i dzieciaczki zakochane w "inteligentnym" i "błyskotliwym" ISAMU, który ma IQ porównywalne z rozmiarem mojego buta...

StanuMąż

Opublikowano

Brak zarostu, 30- cm. w biku! JEST MOC! Armia Jebanych Pizdryków!

A no jeszcze widać ich kolorki z tyłu, czyli kolorki tęczy! ;P

DesoPL

Opublikowano

Co to kurwa jest?! Dasz takim cepom za dużo wolności i zobacz co odpierdalają... Powinni zapierdalać bez wyjątku do szkoły nawet w wakacje.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...