Skocz do zawartości

Deso opowiada.

  • wpisów
    23
  • komentarzy
    244
  • wyświetleń
    54 638

Warlords Of Draenor. Plusy i minusy.


DesoPL

989 wyświetleń

Minął tydzień od zapowiedzi na Blizzconie, nowego dodatku do WoWa Warlords Of Draenor. I jak zwykle, jedni nerdgasmują, a drudzy hejtują. Podsumujmy.

 

Plusy.

 

1: Historia kontynuuje tak jakby, wątek z patcha 5.4.

Garrosh Hellscream za pomocą brązowego smoka Kairodormu, nagina tak czasoprzestrzeń, by powstrzymać liderów starej hordy od wypicia krwi Mannorotha. Co mu się akurat udaje. Dziwny jest fakt, że teraźniejszość pozostaje nienaruszona. Historia zapowiada się ogólnie ciekawie, jak wyjdzie w praktyce? Zobaczymy.

 

 

2: Przed patchem 6.1. Nie będzie można używać fly mountów. Przyczyna taka sama jak w Pandarii, Blizzard chce by gracze, odkrywali nowy kontynent.

 

3: Statystyki typu hit ratting zostaną usunięte i zastąpione czymś innym.

 

4: Pomimo pogłosek, że dodatek w którym będziemy mogli wbić 100 poziom ma być ostatnim. Blizzard temu zaprzecza, sugerując że jest jeszcze wiele rzeczy do odkrycia. N'Zoth? Nazjatar? Zobaczymy.

 

5: Propsy dla Blizzarda za pomysł z garnizonami! Ludzie tak narzekali na brak guild housów lub coś, to teraz dostaną. No po części, bo garnizon jest przeznaczony dla jednego gracza ogólnie, ale będzie możliwe robić raidy 40 osobowe i zapraszać do naszego garnizonu.

 

6: Końcu historia Draenei zostanie rozszerzona. No fakt faktem, w Cataclysmie było już coś.

Ale tylko w sektorze Swamp Of Sorrows, gdyż był tam umierający Broken.

 

 

7: Nowe modele postaci, wyglądają znakomicie! Jednak nie wiadomo, czy Blood Elfy i Draenei doczekają się nowych modeli w tym dodatku. Blizzard też zaznaczył, że nie wiedzą czy nowe modele wejdą wraz z startem WoD, czy w którymś patchu.

 

Minusy.

 

1: Kontrowersje wokół Trial Of The Gladiator. Ludzie grający areny będą teraz zmuszeni, grindować ratting by utrzymać się w czołówce.

 

2: Kontrowersje wokół raidów. Gildie raidujące w 10 manach zaczynają się rozpadać, a inne zaczynają rekrutacje na mythic. To nie jest rozważne według mnie, gdyż właśnie Paragon po Cataclysmie. Zdecydował się raidować 10 many HC, a teraz 10 many mają być tylko normalami.

 

3: Reforging system odchodzi w zapomnienie. Wynika to z tego, że statsy typu hit ratting itp będą usunięte. Grand Yak doczeka się aktualizacji vendora, zamiast reforgingu, będzie coś innego.

 

4: Kontrowersje są też wokół historii WoD. Gracze się wciąż zastanawiają, czy my się cofamy w czasie podczas WoD? Bo jakby nie było, stara horda wraca do życia a wraz z nimi liderzy. A obecne Azeroth pozostaje nienaruszone?

6 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Chris4132

Opublikowano

No i co to ma mieć na celu? Przecież jak ktoś tą grą się interesuje, to powinien to wiedzieć. Ja nie wiem co to za gra i pewnie wiele innych osób też, więc mógłbyś na początku przedstawić ją jakoś zielonych, gdzieś skierować, rozszerzyć grono polskich graczy. To raczej nie jest temat na blog, zrób sobie jakiś fan page na facebook'u.

wlatca

Opublikowano

No i co to ma mieć na celu? Przecież jak ktoś tą grą się interesuje, to powinien to wiedzieć. Ja nie wiem co to za gra i pewnie wiele innych osób też, więc mógłbyś na początku przedstawić ją jakoś zielonych, gdzieś skierować, rozszerzyć grono polskich graczy. To raczej nie jest temat na blog, zrób sobie jakiś fan page na facebook'u.

chyba nowy wow

TrollFaces

Opublikowano

No i co to ma mieć na celu? Przecież jak ktoś tą grą się interesuje, to powinien to wiedzieć. Ja nie wiem co to za gra i pewnie wiele innych osób też, więc mógłbyś na początku przedstawić ją jakoś zielonych, gdzieś skierować, rozszerzyć grono polskich graczy. To raczej nie jest temat na blog, zrób sobie jakiś fan page na facebook'u.

 

Lepiej wyjdź, bo i tak cię nie stać na tą grę.

Chris4132

Opublikowano

Hoho, widzę że komuś tu się nie podoba że ktoś gry nie zna. Może nie wiecie, ale nie wszyscy grają w takiego Lol'a czy Minecraft'a. No ale widzę, że tu sprawdzi się zdanie "Nie lekceważ głupoty w tłumie".

DesoPL

Opublikowano

No i co to ma mieć na celu? Przecież jak ktoś tą grą się interesuje, to powinien to wiedzieć. Ja nie wiem co to za gra i pewnie wiele innych osób też, więc mógłbyś na początku przedstawić ją jakoś zielonych, gdzieś skierować, rozszerzyć grono polskich graczy. To raczej nie jest temat na blog, zrób sobie jakiś fan page na facebook'u.

 

Go home, you drunk.

 

Facebook to zło, a to mój blog i będę pisał co mi się podoba na nim.

ZBugowanyWTF

Opublikowano

Zgodze sie nowe modele postaci sa znakomite :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...