Skocz do zawartości
  • wpis
    1
  • komentarzy
    26
  • wyświetleń
    1 742

[ANKIETA] Uliczna muzyka - Czyli czego się słucha.


SPRAWDZAMY  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Rock
      24
    • Metal
      16
    • Reggae
      6
    • Pop
      16
    • Rap
      40
    • Punk/Goth
      6
    • Disco Polo
      6
    • Inne - podam w komentarzu
      24
  2. 2.

    • Nie mam zdania
      2
    • Tak
      41
    • Nie
      30
  3. 3.

    • Tak
      38
    • Nie
      35

blog-0325606001382272026.jpgKażdy zapewne z was słuchał jakiejkolwiek muzyki. I teraz takie przemyślenie (moje) dotyczące muzyki jakiej się słucha na ulicy przez dzisiejszą młodzież. Nie będzie to kolejny blog z przemyśleniami/refleksjami dot. "świata, życia" itp., tylko takimi jakby dyskusjami na ten temat.

 

 

Otóż coraz bardziej popularny staje się rodzaj muzyki zwany "rockiem", "punkiem", "metalem". Według mnie młodzież staję się przez to bardziej agresywna (ale to tylko moje zdanie). Nie zapominajmy też o diable zwanym "rapem". Rap, rap, słyszę dookoła w moim mieście tego. Nie wiem co ich w nich kręci, pyskata młodzież śpiewająca o stylu życia, o "pieprzonej miłości" czy ogólnie o Rapie, jako hobby.

 

Mam na myśli też "przekazy" w tym rodzaju muzyki.

 

 

Nasi raperzy mają świetny przekaz tylko nie mają rozgłosu, bo w TV sam chłam leci, a nie każdy będzie ich szukał w necie.

 

Szczerze, nie widzę tutaj za dużo prawdy, przekaz może jest, ale wulgaryzmy oraz chęć "wybicia się" jest dziwny.

 

 

 

Nie wiem jak wy ale wypowiadajcie się

  • Jaki typ muzyki lubicie?
  • Czym gardzicie i czemu?
  • Co sądzisz o polskim Rapie?

26 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Gość ʞɔɐqǝɯoɔןǝʍ

Opublikowano

 

 Według mnie młodzież staję się przez to bardziej agresywna (ale to tylko moje zdanie).

Jak ja kocham ludzi kierujących się stereotypami :) Słucham black metalu od jakoś hm... 4 lat? gdzieś mniej więcej tyle. Muzyka tematycznie nawiązuje do piekieł, jebania kościoła, popełniania samobójstw, srania do ryja (Carpathian Forest), podpalania kościołów (Burzum), czczenia obcych kultur, religii i języków. I co? To znaczy, że jestem morderczym satanistą podpalającym kościoły? KO NURWA

A ja słucham dubstepu i drum&bassu gatunków z tego co słyszałem ćpuńskich,czy to znaczy że ja jestem ćpunem?


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...