Skocz do zawartości

Zbugowane Fakty

  • wpisów
    6
  • komentarzy
    62
  • wyświetleń
    4 841

Ludzie w autobusach którzy nie mają słuchawek. Mówiąc po prostu "KOMÓRKOWI DIDŻEJE


Dobra więc tak. Dziś rano jade sobie ze szkoły do domu autobusem. Przychodzi gościu ubrany w dres i tak wyjmuje swój zajebiaszczy (sarkazm) Samsung galaxy i tak szuka RAP RAP RAP RAP i zaczyna puszczać ale bez czego? bez słuchawek i tak przez całą drogę musiałem słuchać tego "ŁUBUDUDUDUDUD RAP TO MOJE ZYCIE CWANIARO JEEE"

 

 

No ale po co? kup se nawet słuchawki za 15 zł nie będziesz nikogo denerwować a jakość bedzie lepsza z milion razy.

 

A wy co o tym sądzicie?

 

A przy okazji zadawajcie mi pytania na 300 wyświetleń zrobie TAG czy coś w tym stylu.

31 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Nordon

Opublikowano

To było go upomnieć, a nie się wyżalać się w internetach.

 

Bał się że dostanie w pysk ! :D

Zarax

Opublikowano

To było go upomnieć, a nie się wyżalać się w internetach.

Się dzieje się.

shelle

Opublikowano

Dlaczego dopiero rano wracasz ze szkoły ?

Ahah pewnie nocke jechał przed książkami :D W szkole ;o

Gasper98

Opublikowano

Ja osobiście nic nie mam do tego jakiej muzyki kto słucha, lecz wnerwia to ze wchodzą do komunikacji miejskiej i puszczają muzykę na głośniku. Mimo zwracania uwagi i tak nic sobie z tego nie robią.

Szymon2727

Opublikowano

Dobra ogarnijcie się, są 2 fakty:

 

1. Myślicie że tak łatwo powiedzieć do dresa wyłącz to ? Albo przycisz ?

Sami byście taki wpierdol dostali że nawet komentarza nie napisali,

no chyba że ktoś lubi ból ale to już choroba psychiczna.

 

2. Gówno - no i co z tego ?

 

Zupełnie taki sam ból dupy jaki on ma (bynajmniej tak piszecie)...

tsdek

Opublikowano

Dres? Łatwo go zjechać i zhejtować. Mocny w gębie jedynie w grupie i się o tym przekonałem, bo sam nie jest taki mocny.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...