Skocz do zawartości

Zbugowane Fakty

  • wpisów
    6
  • komentarzy
    62
  • wyświetleń
    4 841

Ludzie w autobusach którzy nie mają słuchawek. Mówiąc po prostu "KOMÓRKOWI DIDŻEJE


Dobra więc tak. Dziś rano jade sobie ze szkoły do domu autobusem. Przychodzi gościu ubrany w dres i tak wyjmuje swój zajebiaszczy (sarkazm) Samsung galaxy i tak szuka RAP RAP RAP RAP i zaczyna puszczać ale bez czego? bez słuchawek i tak przez całą drogę musiałem słuchać tego "ŁUBUDUDUDUDUD RAP TO MOJE ZYCIE CWANIARO JEEE"

 

 

No ale po co? kup se nawet słuchawki za 15 zł nie będziesz nikogo denerwować a jakość bedzie lepsza z milion razy.

 

A wy co o tym sądzicie?

 

A przy okazji zadawajcie mi pytania na 300 wyświetleń zrobie TAG czy coś w tym stylu.

31 komentarzy


Rekomendowane komentarze



unban kjerwa

Opublikowano

Dopiero z gimbazy wyszedłeś (wiem z twoich durnych tematów) więc po chuj spinasz? To, ze Ty słuchasz czegoś gównianego i ty widzisz w rapie tylko łubu dubu to jestes ograniczony.

ZBugowanyWTF

Opublikowano

Ale nie o to tu chodzi tutaj chodzi o pierdolonych ludzi którzy nie mają słuchawek i puszczają na cały autobus właśnie ten rap lub inne gówno. a po drugie nie obrażam tu rapu.

190475378597218903438

Opublikowano

Dopiero z gimbazy wyszedłeś (wiem z twoich durnych tematów) więc po chuj spinasz? To, ze Ty słuchasz czegoś gównianego i ty widzisz w rapie tylko łubu dubu to jestes ograniczony.

 

no właśnie jest jeszcze niganiganiganiganiganiganiganiganiganiganiganiganiganiganiganiganiga

 

pozdrawiam Wiz Khalifę xD

Solymr

Opublikowano

rap lub inne gówno. a po drugie nie obrażam tu rapu.

:D

ZBugowanyWTF

Opublikowano

Rap lub INNE gówno rozumiesz ? INNY TYP MUZYKI

Calme

Opublikowano

Ale byś mu tego nie powiedział, bo by Ci naje*ał, nie? :D Najlepiej wylać żal tutaj.

KomputeromaniaK

Opublikowano

Ale nie o to tu chodzi tutaj chodzi o pierdolonych ludzi którzy nie mają słuchawek i puszczają na cały autobus właśnie ten rap lub inne gówno. a po drugie nie obrażam tu rapu.

Nie obrażasz rapu a mówisz, że to gówno. Zastanów się co piszesz. (nie słcham i nie jestem zwolennikiem rapu).

Po drugie niezłą musisz mieć okloicę, ja jeżdżę autobusem codziennie od dwóch lat do szkoły i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś słuchał muzyki bez słuchawek. Nie wiem

Gamus

Opublikowano

Dla mnie to głupota jechać / stać gdzieś i puszczać coś, skoro kupienie słuchawek to granica 20 zł, chyba że chcesz nauszne to średniawka z 70/100 zł :) Kiedyś mi się zdarzyła taka sytuacja, chyba rok temu to poprosiłem gościa, aby wyciszył telefon bo nie słyszę swoich myśli, spojrzał się i wyłączył ;P

Phoenix_PL

Opublikowano

Props dla andrzeja. Stay sic, you crazy motherfuckers.

Anseluti

Opublikowano

Ale nie o to tu chodzi tutaj chodzi o pierdolonych ludzi którzy nie mają słuchawek i puszczają na cały autobus właśnie ten rap lub inne gówno. a po drugie nie obrażam tu rapu.

jak ktoś puszcza na głos to znaczy, że patologia.
Paweu.

Opublikowano

Nie obrażasz rapu a mówisz, że to gówno. Zastanów się co piszesz. (nie słcham i nie jestem zwolennikiem rapu).Po drugie niezłą musisz mieć okloicę, ja jeżdżę autobusem codziennie od dwóch lat do szkoły i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś słuchał muzyki bez słuchawek. Nie wiem

Serio nie rozumiecie o co mu chodzi?

Gość Xsawi

Opublikowano

To co ty japy nie masz by powiedzieć by wyłączył...

Słuchawki można już kupić za kilka zł(allegro;x)

Azi23PL

Opublikowano

Tak ciężko było podejść i powiedzieć, że Tobie to przeszkadza ? Dodatkowo pewnie nie tylko Tobie, więc zyskałbyś trochę na wartości w oczach innych osób.

JachuPL

Opublikowano

ale co to kogo obchodzi? ile razy ja byłem skazany na słuchanie jakichś bonusów RTV czy innego rapu dla gimbazy i chuj, wsadzałem sobie wtedy słuchawki w uszy i odpalałem swoje ulubione utwory. Jak chcesz, żeby przestał słuchać to jemu to powiedz, a nie wylewasz ból dupy w internecie.

Ogolone Jajka

Opublikowano

Pewnie się bałeś podejść do niego i powiedzieć żeby to wyłączyć, albo to zrobiłeś i cię pobił, a teraz żalisz się na forumku.

ZBugowanyWTF

Opublikowano

Mówi pierdolony gimbus z nickiem Ogolone jajka.

 

A po drugie podszedłem do niego i co chuj? gówno zrobił więc mordę gimbusy zamknijcie bo kuźwa takiego przypadku nie mieliście.

Nordon

Opublikowano

Dobra więc tak. Dziś rano jade sobie ze szkoły do domu autobusem

 

Dlaczego dopiero rano wracasz ze szkoły ?

D&G

Opublikowano

Jeśli ktoś jest na tyle sprytny to zrozumiał że nie chodzi tutaj o gatunek muzyki tylko o sam fakt. Może ktoś nie chce tego słuchać, może ktoś chce "ciszy" a nie słuchać tego co się przywidziało gościowi w busie.

eMode

Opublikowano

To było go upomnieć, a nie się wyżalać się w internetach.

Maxio.

Opublikowano

Ym...to je Polska, to je normal, pozdro 900...


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...