Ludzie w autobusach którzy nie mają słuchawek. Mówiąc po prostu "KOMÓRKOWI DIDŻEJE
Dobra więc tak. Dziś rano jade sobie ze szkoły do domu autobusem. Przychodzi gościu ubrany w dres i tak wyjmuje swój zajebiaszczy (sarkazm) Samsung galaxy i tak szuka RAP RAP RAP RAP i zaczyna puszczać ale bez czego? bez słuchawek i tak przez całą drogę musiałem słuchać tego "ŁUBUDUDUDUDUD RAP TO MOJE ZYCIE CWANIARO JEEE"
No ale po co? kup se nawet słuchawki za 15 zł nie będziesz nikogo denerwować a jakość bedzie lepsza z milion razy.
A wy co o tym sądzicie?
A przy okazji zadawajcie mi pytania na 300 wyświetleń zrobie TAG czy coś w tym stylu.

31 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się