Skocz do zawartości

  • wpis
    1
  • komentarzy
    13
  • wyświetleń
    1 055

Wartość życia

481 wyświetleń

Wrzucanie wpisu tego typu na Forum tego pokroju jest idiotyzmem, ale może choć o jednej osoby coś dotrze.

 

Tak często prosimy rodziców o nowe spodnie, skuter czy telefon, a jeśli nasze oczekiwania się nie spełnią mamy wielkie wąty jacy to jesteśmy nie szczęśliwi, że nic od życia nie mamy itd.. Często też wyzywamy ich od chamów, ludzi którym nie zależy na naszej osobie i chcemy ich śmierci.

 

Oglądałem nie dawno film, tytułu nie pamiętam w każdym bądź razie była to historia małego chłopca poniżanego w szkole, biednego, który posiadał tylko ojca. Pewnego razu znajduje "przybysza z kosmosu" , jest to odpowiednik naszego ziemskiego psa, który z pozoru nie posiada żadnych super zdolności. Wkrótce później jego ojciec, podczas pracy na budowie ginie w wyniku nie fortunnego zrządzenia losu. Chłopiec poinformowany o śmierci ojca pragnie myśleć, że to tylko sen i jak się obudzi wszystko rozpłynie się niczym poranna mgła. Wtedy to jego przyjaciel zza światów ofiaruje mu najlepszy podarek, o którym można marzyć - oddaje własne życie ojcu chłopca podczas czego sam ginie. - Po tej scenie filmu coś we mnie pękło, po mojej twarzy płynęły dwa potoki łez , a sumienie robiło mi wyrzuty. Wtedy tak na prawdę doceniłem to co mam odżycia - mam oboje rodziców, którzy mnie kochają i chcą dla mnie jak najlepiej. Co z tego że nie posiadam Xboxa, skutera, czy nowej S III.

 

Teraz ty się zastanów. Jeśli miałbyś wybierać pomiędzy Mamą a najnowszym telefonem, co byś tak na prawdę wybrał ? Wiecznego Anioła stróża, który Cię kocha bez względu na Twój wygląd , zachowanie czy jakiś pieprzony telefon, który za dwa miesiące będzie niczym specjalnym. Czy na prawdę warto wyzywać tych ludzi, dzięki którym tak na prawdę żyjemy, którzy pracują ciężko dla nas, dla tych którym zawdzięczamy wszystko co posiadamy ? Czy warto siedzieć non stop przed tym pieprzonym komputerem, lizać dupę innym o nagrody na Forum ? Pytam co Ci z tych nagród ? Dla ludzi, których będziesz mijał na ulicy i tak będziesz przeciętnym, zwykłym człowiekiem. Dlatego warto czasem wyłączyć to "pudło", wyjść na podwórko i pobawić się z psem lub pojeździć na rowerze, bo za kilkanaście lat może się okazać że będzie za późno i kwiatki, które dawniej się zbierało będą ozdobą na grobie najbliższych.

 

 

Jeśli nic do Ciebie nie dotarło, to na prawdę Ci gratuluję i życzę powodzenia w niszczeniu sobie życia. Siema13 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Tekst ok, ale całość można skrócić do tego, iż autor ma pewien ból dupy i mówi, że mpc to gówno i plakietki także, jeżeli życie porównujesz do siedzenia przed kompem i na forum to gz.

Link do komentarza

Nikogo nigdy o nic nie prosiłem, o wiele większą satysfakcję sprawiało mi posiadanie pieniędzy lub jakiejś wiedzy aby coś zdobyć samemu.

 

a autor widzę że typowy polak tylko troszkę mądrzejszy bo zamiast dalszego narzekania jak to jest źle na mpc napisał bloga z dokładnie takim samym przekazem

Link do komentarza
Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...