Krytyczne Spojrzenie Na Telefon Lg Z Dwurdzeniowym Procesorem.
Witam.
Dziś znajomy podesłał Mi linka do opisu nowego cacka od LG. Link do newsa
http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/lg-optimus-2x-pierwszy-dwurdzeniowy-smartfon,1,4084957,artykul.html
I zdziwił Mnie pewien paradoks tego telefonu. Na telefonie z ekranem 4 calowym mam wyświetlać filmy i obrazy o rozdzielczości 1920X1080? Według tego newsa producent zapewnia obsługę tej rozdzielczości. Tylko jaki sens tego? Wyobraźcie sobie obraz z telewizora 50 calowego zmieszczony na 4 calowym wyświetlaczu - za przeproszeniem chuja zobaczycie. Sytuację niby ratuje wyjście HDMI. Już widzę jak będę nosił filmy na telefonie tylko po to by podłączyć do mojej super hiper plazmy, której z resztą nie mam, ale ten wpis nie ma na celu wyżalanie się. Za cenę jaką będzie miało to cacko (myślę, że koło 2 kafli) można mieć ze 4 dyski zewnętrzne po 2TB każdy.(Część telewizorów obsługujących HD ma wejście USB) Jak dla Mnie, cacko only dla szpanu, bo wątpię czy przeciętny Kowalski zarabiający 1500zł miesięcznie na rękę będzie miał telewizor 50 calowy i hajs na taki telefon.
Co Wy myślicie o tym cacku? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.
Pozdrawiam, Asparte

3 komentarze
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się