15.07.2013r - Światło w tunelu Wpis opublikowany przez Artemm 15 Lipca 2013 1 708 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/2669-15072013r-%C5%9Bwiat%C5%82o-w-tunelu/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 4
Artemm 136 Opublikowano 15 Lipca 2013 Spoko ale krótkie :P Takie ma być gdyż to jest wpis z dziennika a nie całe opowiadanie.
Miyoshi 12 500 Opublikowano 15 Lipca 2013 Wpis wpisami, ale mogłoby być troszkę dłuższe. Btw. Ty piszesz wszystko w czasie teraźniejszym, a z logicznego punktu widzenia nie można jednocześnie działać i robić czegoś. Wpisy z dziennika powinny być chyba w czasie przeszłym, ale to taka drobna uwaga. :P Czekam na rozwinięcie akcji. 2
Artemm 136 Opublikowano 15 Lipca 2013 Wpis wpisem, ale mogłoby być troszkę dłuższe. Btw. Ty piszesz wszystko w czasie teraźniejszym, a z logicznego punktu widzenia nie można jednocześnie działać i robić czegoś. Wpisy z dziennika powinny być chyba w czasie przeszłym, ale to taka drobna uwaga. :P Czekam na rozwinięcie akcji. Tak jak juz pisałem w ostatnim wpisie nie znam się dokść dobrze na polskim ale postaram siię szlifować sowije umiejętnosci.
Małpa 6 602 Opublikowano 15 Lipca 2013 Takie coś się chwali Kreatywność, a nie pierdolenie jak to kiedyś było lepiej 2
Miyoshi 12 500 Opublikowano 15 Lipca 2013 Tak jak juz pisałem w ostatnim wpisie nie znam się dokść dobrze na polskim ale postaram siię szlifować sowije umiejętnosci. Zawsze możesz zacząć pisać w przeszłym. ;-) Wydaje mi się, że taki dziennik lepiej się czyta. I masz automatycznie szersze pole do popisu. 1
Gość horzel Opublikowano 15 Lipca 2013 Jest super, fajnie. Pamiętam o tym ze mozesz mi wysylac teksty na pw. 1
7 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się