Skocz do zawartości

FonBlog

  • wpisy
    3
  • komentarzy
    46
  • wyświetleń
    2 471

Polska, a League of Legends.


LolledGirl

3 639 wyświetleń

Pamietam jeszcze, ze kiedys na MPC range posiadala wyjatkowa elita. A na dzien dzisiejszy rozdaje sie te rangi jak ulotki przed galeria we Wroclawiu. Z reszta, nie o tym.

 

Napewno wiekszosc z nas zna gre MOBA - League of Legends

Niektorzy nawet grali, albo graja. Lecz w czym problem?

Otoz jak myslicie co dzieje sie, gdy gra posiada tytul Free To Play? A no, po kilku miesiacach, cala horda dzieciakow postanawia zaczac swoja przygode w LOLu. Mlody czlowiek nie lubi przegrywac, w sumie starsi tez nie. Ale sek w tym, ze mlodsze spoleczenstwo trudniej radzi sobie ze zloscia.

I zaczynaja sie tzw. Flame-y. A co za tym idzie? Kiepska opinia o graczach z Polski.

Niestety, ale najczesciej nicki mlodszego spoleczenstwa wygladaja tak "Macius1999PLxMetinxBodyWojox"

(Nie chce urazic graczy metina, to tylko przyklad.) Spedzone dwa lata nou lajfienia w LOLu pokazuja mi, ze mozna zepsuc gre, w tak krotkim czasie.

30 komentarzy


Rekomendowane komentarze



ReVim12

Opublikowano

Beeka z was wstydzicie się przyznać, że polakami jesteście i to przed ludźmi których nigdy w życiu nie zobaczycie przez głupią grę.

 

Widzę po tym poście, że jestem typowym polaczkiem bo flamie, co to ma do gry? PS: wielu "zawodowców" flami(?)

ASENUX

Opublikowano

boze, to jeszcze ktos gra w to gowno?

32 miliony ludzi online ...

LolledGirl

Opublikowano

Beeka z was wstydzicie się przyznać, że polakami jesteście i to przed ludźmi których nigdy w życiu nie zobaczycie przez głupią grę.

 

Widzę po tym poście, że jestem typowym polaczkiem bo flamie, co to ma do gry? PS: wielu "zawodowców" flami(?)

 

Nie mówię, że wstydzę się przyznać do swojej narodowości. Mówię, że wstyd mi za bólo-dupców.

Bo może ich nigdy nie zobaczę, ale po tych 32 milionach ludu, budujemy sobie własną opinie. Czyż nie ^^ ?

Flame nigdy nie był i nie będzie na poziomie. Kultura jakaś powinna zostać. A to czy ktoś przed monitorem zwyzywa mnie trzy razy, gówno mnie obchodzi.

Zależy mi tylko na tym, by zachować kulturę w rozgrywce, a o to trudno jeśli chodzi o młodszych.

jutrojembekon

Opublikowano

I dlatego przeniosłem się na eu west, gdzie wśród społeczności są jedynie znikome ilości Polaków.

luksjo1 RP lol

Opublikowano

Dogry.pl czyli zgarnij darmowe RP

Dzień dobry, ja jestem luksjo1, a to będzie post, który wyjaśnia wszystko na temat strony dogry.pl

Jeśli chcecie zacząć dostawać RP zapraszam do rejestracji.


 

1.Czym jest dogry.pl

Strona, dzięki której można zgarnąć kody PSC, które później można wymienić na RP w League of Legends.

2.Jak można zgarnąć kod PSC?

Trzeba zgarniać punkty.

3.Jak zgarniać punkty?

Trzeba wykonywać zadania, które możecie znaleźc tutaj: http://dogry.pl/pkt/more

4.Jakim cudem masz tak dużo punktów? W jaki sposób je zdobyłeś?

http://dogry.pl/ref nie robiłem nic innego poza refflinkami.

5.Zrobiłem xxx w grze xxx za ile dostane punkty nervarien pomóż pls

Nie mam zielonego pojęcia, pytajcie się ludzi od dogry.pl, nie mnie. ja tego nie robiłem więc skąd mam to wiedzieć.

6.Czy ta strona na prawdę działa?

Owszem działa, tutaj macie dowody.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...