Skocz do zawartości

MPC KlauS Team

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    50
  • wyświetleń
    4 676

[TuT] Jak usunąć boczny pasek ze strony głównej?


Witajcie.

 

W tym poradniku MPC KlauS Team przedstawi Wam, jak usunąć boczny pasek ze strony głównej.

 

Sposób pierwszy:

 

Klikamy czarny iks na białym tle, który znajduje się w prawym górnym rogu paska:

hknc.jpg

Po wykonaniu ów sposobu MPC staje się estetyczniejsze!

xllw.jpg

Jeżeli chcemy anulować tą funkcję, klikamy na dwie strzałeczki na białym tle, które znajdują się w tym samym miejscu, co poprzedni iks.

fsxc.jpg

 

 

Sposób drugi:

 

Klikamy na iks, który jest przy każdym nagłówki na pasku.

dgnj.jpg

Możemy to anulować, klikając na trzykropek.

ucpk.jpg

 

Pozdrawiam i zapraszam do 1372271138-U440545.png.

 

:)

26 komentarzy


Rekomendowane komentarze



KlauS.

Opublikowano

Paradisia nie jest w MPC KlauS team ;f

 

 

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

Gość Why

Opublikowano

Ale ja jestem xD

 

OMG KLAUZ

 

 

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

squah :')

Opublikowano

koks jesteś

 

Wiem

//KlauS :#

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

Slawko130

Opublikowano

Dzięki, jestem pod wrażeniem, mów dalej proszę...

 

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

Gość Why

Opublikowano

Why to ruda kobita

 

Dami już biegnę!

 

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

Mączka

Opublikowano

Czy ty może masz adblocka?

 

Nie mam

//KlauS :#

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

TroLLu.

Opublikowano






Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.












Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.






Vorin

Opublikowano

.

 

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

Terik

Opublikowano

o co biega z tym? czyzby to hajker bonzo?

 

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

. Gentleman .

Opublikowano

Dzieki +5 , A jak to przywrocic ? :D

 

Przecież masz wszystko opisane :O

//KlauS :#

Lesteross

Opublikowano

kogz

 

Moderator to mnie może w dupę pocałować.

Paweu.

Opublikowano

dzieki

 

 

Spoko Paweu

//KlauS :#

 

czo ten klaus mi posty edytuje to ja nie wiem

Zarax

Opublikowano

TuT dobry.Przyda się dla lajków, jeżeli jakieś będą =)

A tak BTW. Są osoby, co o tym nie wiedziały?

ZmkAg.

Opublikowano

Normalnie o tym nie wiedziałem... aż dam Lajka xD

Julian.

Opublikowano

w moderatora chce się bawić na blogach. ;f

Gość dordo22

Opublikowano

kogz ________

Lesteross

Opublikowano

Ja pierdole,ale warny xD

 

To nie są warny.

Tacos

Opublikowano

Jak wy to robicie? :D


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...