Pytanie, kto na wakacje będzię w Kołobrzegu? Wpis opublikowany przez lexox 20 Czerwca 2013 1 114 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/2545-pytanie-kto-na-wakacje-b%C4%99dzi%C4%99-w-ko%C5%82obrzegu/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 Więc tak jak up Możecie napisać w jakim okresie. Ja jakoś w lipcu do sierpnia 0
d3st. 5 Opublikowano 20 Czerwca 2013 Ja albo Kołobrzeg albo krynica, nie wiem jeszcze.. poczatek lub koniec lipca chyba
Kulfix 210 Opublikowano 21 Czerwca 2013 Ja jestem z Kołobrzegu więc siłą rzeczy będę tu na wakacje ;-) zapraszam serdecznie
lexox 238 Opublikowano 21 Czerwca 2013 hahahhaha @up Już jestem umówiony z pewną osobą z forum na browara albo wiadero ;_'
Zavetti 4 951 Opublikowano 21 Czerwca 2013 No to będzie grubo, ale zlotu MMLów w Kielcach z #Krystiannoob i #Zavetti to nie pobije.
ExClusiVe. 96 Opublikowano 21 Czerwca 2013 Jak na wiaderko to panowie wpadam, czy chce czy nie chce... Jakąś 3ke - 4rkę się weźmie
lexox 238 Opublikowano 21 Czerwca 2013 Jak ktoś wpadnie do mnie nad morze w wakacje to walimy po wiadrze
Lesteross 747 Opublikowano 22 Czerwca 2013 Jak ktoś wpadnie do mnie nad morze w wakacje to walimy po wiadrze Chyba wody bo taka pogoda .
lexox 238 Opublikowano 22 Czerwca 2013 Chyba wody bo taka pogoda . Hah. Jak walniesz wiadro to bez picia nei da rady
22 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się