Skocz do zawartości

Takie tam z du**

  • wpisów
    6
  • komentarzy
    126
  • wyświetleń
    4 432

22 komentarzy


Rekomendowane komentarze

TroLLu UNBAN

Opublikowano

będę w dziwnówku jeżeli Cię to interesuje

Terik

Opublikowano

Kołobrzeg ~50km ode mnie

lexox

Opublikowano

Ja będę dokładnie w Kołobrzeg-podczele

d3st.

Opublikowano

Ja albo Kołobrzeg albo krynica, nie wiem jeszcze.. poczatek lub koniec lipca chyba

Patatajam2

Opublikowano

ta ta krynica moja ulica hehehe rap za kotlety rzk

Gość Pan Szymek

Opublikowano

pewnie wpadnę na jeden dzień.

Kulfix

Opublikowano

Ja jestem z Kołobrzegu więc siłą rzeczy będę tu na wakacje ;-) zapraszam serdecznie

babcyna

Opublikowano

Możliwe, że ja.

Ale seksu nie bendzie.

lexox

Opublikowano

hahahhaha

@up

Już jestem umówiony z pewną osobą z forum na browara albo wiadero ;_'

Zavetti

Opublikowano

No to będzie grubo, ale zlotu MMLów w Kielcach z #Krystiannoob i #Zavetti to nie pobije.

ExClusiVe.

Opublikowano

Jak na wiaderko to panowie wpadam, czy chce czy nie chce... :D

 

Jakąś 3ke - 4rkę się weźmie :D

lexox

Opublikowano

Jak ktoś wpadnie do mnie nad morze w wakacje to walimy po wiadrze ;)

Lesteross

Opublikowano

Jak ktoś wpadnie do mnie nad morze w wakacje to walimy po wiadrze ;)

 

Chyba wody bo taka pogoda :D.

Strepsils

Opublikowano

ja będę w sanatorium w arce kołobrzeskiej 1-24 lipca :F

lexox

Opublikowano

Chyba wody bo taka pogoda :D.

Hah. Jak walniesz wiadro to bez picia nei da rady ;)

D&G

Opublikowano

Jak będą dziewczyny 18+ to nawet do zakopanego :D

nemooes

Opublikowano

Mieszkam w Gryficach :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...