O faworyzacji - AceBoy'owe przemyślenia
Chciałbym się odnieść do tego cóż Makin napisał.
Zacznijmy od tego, że forum istnieje 6lat tylko i wyłącznie dzięki kokoszowi, a nie Tobie, Makin
. Nie myl tych rzeczy, bo to są jednak 2 różne.
Kolejna rzecz zastanawiające jest to, że tytuł mówi o faworyzacji, a treść mówi o osobach, które odchodzą (robią własne) itp. Co ma piernik do wiatraka.
A teraz przejdę do meritum - skoro już padła kwestia faworyzacji.
Każdy, kto śledzi rozwój forum, widzi, iż jednak istnieje faworyzacja ze Twojej stronie, Makinie. Bo po prostu nie jest "idiotą" i nie daje się ulegać manipulacjom
.
Piękne przykłady - bany/ubany Endymiona, Kasia itp.
Nadawanie VIP'ów za jakieś pierdoły. Choć jak mnie pamięć nie myli w AZ/AT była mowa o tym, że VIP'y ma nadawać tylko i wyłącznie kokosz
.
Sami tworzycie regulamin, który przez Was jest łamany. To się tyczy akurat części osób. Dzieje się tylko i wyłącznie z tego powodu, że po pierwsze otrzymują taki przykład, a nie inny, Po drugie, mając znajomości można łamać regulamin bezkarnie
.
I wiele różnych innych rzeczy.
Kiedyś jako Admin byłeś obiektywny, ale od dłuższego czasu wcale taki nie jesteś. Skończył się stary dawny Makin.

66 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się