Skocz do zawartości

Blogownia Ace'a

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    101
  • wyświetleń
    4 718

O faworyzacji - AceBoy'owe przemyślenia


AceBoy

3 534 wyświetleń

Chciałbym się odnieść do tego cóż Makin napisał.

 

Zacznijmy od tego, że forum istnieje 6lat tylko i wyłącznie dzięki kokoszowi, a nie Tobie, Makin ;). Nie myl tych rzeczy, bo to są jednak 2 różne.

Kolejna rzecz zastanawiające jest to, że tytuł mówi o faworyzacji, a treść mówi o osobach, które odchodzą (robią własne) itp. Co ma piernik do wiatraka.

 

A teraz przejdę do meritum - skoro już padła kwestia faworyzacji.

Każdy, kto śledzi rozwój forum, widzi, iż jednak istnieje faworyzacja ze Twojej stronie, Makinie. Bo po prostu nie jest "idiotą" i nie daje się ulegać manipulacjom ;).

 

Piękne przykłady - bany/ubany Endymiona, Kasia itp.

Nadawanie VIP'ów za jakieś pierdoły. Choć jak mnie pamięć nie myli w AZ/AT była mowa o tym, że VIP'y ma nadawać tylko i wyłącznie kokosz :).

Sami tworzycie regulamin, który przez Was jest łamany. To się tyczy akurat części osób. Dzieje się tylko i wyłącznie z tego powodu, że po pierwsze otrzymują taki przykład, a nie inny, Po drugie, mając znajomości można łamać regulamin bezkarnie ;).

I wiele różnych innych rzeczy.

 

 

Kiedyś jako Admin byłeś obiektywny, ale od dłuższego czasu wcale taki nie jesteś. Skończył się stary dawny Makin.

66 komentarzy


Rekomendowane komentarze



DesoPL

Opublikowano

Wyczuwam zapach flame wara... Idę po popcorn! :)

MPCTaylor

Opublikowano

" itp. Co ma piernik do wiatraka."

Otóż mój drogi wiatrak może się spierniczyć.

 

Flame war?

Będzie się działo...

ooojj będzie się działo :)

Glinka.

Opublikowano

Taka prawda.Jeżeli zna się jakiegoś GM'a na forum można czuć się bezkarnie.Nie będę tutaj wymieniał po Nicku bo to i tak nic nie da ;)

A co do Nagród i Rang kiedyś One miały jakieś znaczenie teraz to są puste pixele.

190475378597218903438

Opublikowano

VIP'y ma nadawać tylko i wyłącznie kokosz

 

Jeszcze, jeszcze :D

 

Dajcie więcej tego to będę znał już cały regulamin z AZ :D

 

@

 

MPCTaylor, dnia 16 Cze 2013 - 15:32, napisał:

 

 

Będzie się działo...

ooojj będzie się działo :)

 

 

Te pościgi te wybuchy

 

 

 

Miyoshi

Opublikowano

Ace, ale to jest dość logiczne, że skoro masz kolegę w kimś z administracji to masz lepiej. Gdybyś Ty był Makinem i Twój dobry znajomy coś przeskrobał, dałbyś mu perma? Wątpię. To są ludzkie odruchy, na które wpływu nie masz i ich nie zmienisz. Niemniej, wcale nie uważam, że te UB Endymiona są w porządku, bo on przegina po całości. Natomiast nie rozumiem zupełnie zbanowania daroniana i skoro Endymion i Kaś (do Kaś'a nic nie mam, sprawa z nim została wyjaśniona) to daronian także powinien dostać UB. :)

Gość LemoN.

Opublikowano

no to co? zaraz bedzie dilejt konta czy ban? xD

harnasiek. ;)

Opublikowano

I tak ci Makin zaraz usunie bloga... przynajmniej w moim przypadku tak było, a jak chciałem z nim porozmawiać na gg czy na pw, to odpisał raz i tyle z rozmowy...

 

@Miyoshi

kierzek ma kolegow? ma, faworyzuje? nie.

seldek? wiadomo, romantyk... faworyzuje dziewczyny( ja o wszystkim wiem, nie martw sie :D )

kokosz? nope.

jedynie Makin, ace idealnie opisał to co sie dzieje na forum.

A co do daroniana, dostał powód ten sam co ja " nie chce cie na forum ". A to, że endy czy inni maja unbana, to jest kwestia profesjonalnego lizania dupy.

Inconteste

Opublikowano

Tak to już jest :). Przyzwyczajcie się albo zmieńcie forum.

AceBoy

Opublikowano

Ace, ale to jest dość logiczne, że skoro masz kolegę w kimś z administracji to masz lepiej. Gdybyś Ty był Makinem i Twój dobry znajomy coś przeskrobał, dałbyś mu perma? Wątpię. To są ludzkie odruchy, na które wpływu nie masz i ich nie zmienisz. Niemniej, wcale nie uważam, że te UB Endymiona są w porządku, bo on przegina po całości. Natomiast nie rozumiem zupełnie zbanowania daroniana i skoro Endymion i Kaś (do Kaś'a nic nie mam, sprawa z nim została wyjaśniona) to daronian także powinien dostać UB. :)

Dałbym ;). Prowadziłem server i jakoś tam moi koledzy nie mieli faworyzacji z mojej strony. To jest kwestia zasad.

 

Ostatnimi czasy jeśli chodzi o kwestie moralności i zasad to kierzek zmądrzał, a Makin ogłupiał ;)

Hawaj™

Opublikowano

Przydałby się reset rang konkursowych, wtedy miały by one znaczenie. xD

RMCF1902

Opublikowano

Ace, ale to jest dość logiczne, że skoro masz kolegę w kimś z administracji to masz lepiej. Gdybyś Ty był Makinem i Twój dobry znajomy coś przeskrobał, dałbyś mu perma? Wątpię. To są ludzkie odruchy, na które wpływu nie masz i ich nie zmienisz. Niemniej, wcale nie uważam, że te UB Endymiona są w porządku, bo on przegina po całości. Natomiast nie rozumiem zupełnie zbanowania daroniana i skoro Endymion i Kaś (do Kaś'a nic nie mam, sprawa z nim została wyjaśniona) to daronian także powinien dostać UB. :)

Za przeproszeniem, gówno prawda. Sam będąc jeszcze GM, niejednokrotnie zbanowałem jakiegoś moderatora, czy też osobę która żyła ze mną dobrze. Trzeba mieć pewne zasady i ich przestrzegać.

Julietta

Opublikowano

Vanith, ktora ma gold membera ma zmieniony tytul i nick 2x

Od kiedy to gold moze zmieniaf tytul? Czyzby rowniez faworyzacja?

Hawaj™

Opublikowano

Vanith, ktora ma gold membera ma zmieniony tytul i nick 2x
Od kiedy to gold moze zmieniaf tytul? Czyzby rowniez faworyzacja?

Zobacz sobie ile kidów ma zmieniony tytuł :P

harnasiek. ;)

Opublikowano

Za przeproszeniem, gówno prawda. Sam będąc jeszcze GM, niejednokrotnie zbanowałem jakiegoś moderatora, czy też osobę która żyła ze mną dobrze. Trzeba mieć pewne zasady i ich przestrzegać.

 

Come back, plz. :|

Miyoshi

Opublikowano

Vanith, ktora ma gold membera ma zmieniony tytul i nick 2x

Od kiedy to gold moze zmieniaf tytul? Czyzby rowniez faworyzacja?

Naiko także miała zmieniony tytuł będąc membersem. :) Jej się nie czepiasz, bo ją lubisz. Vanith nie, więc trzeba wypomnieć. :)

LGK Skittle

Opublikowano

Ace, ale to jest dość logiczne, że skoro masz kolegę w kimś z administracji to masz lepiej. Gdybyś Ty był Makinem i Twój dobry znajomy coś przeskrobał, dałbyś mu perma? Wątpię. To są ludzkie odruchy, na które wpływu nie masz i ich nie zmienisz. Niemniej, wcale nie uważam, że te UB Endymiona są w porządku, bo on przegina po całości. Natomiast nie rozumiem zupełnie zbanowania daroniana i skoro Endymion i Kaś (do Kaś'a nic nie mam, sprawa z nim została wyjaśniona) to daronian także powinien dostać UB. :)

Pierdolisz bez sensu, Admin ma być sprawiedliwy a nie dawać darmowe "Vip'y".

RMCF1902

Opublikowano

Come back, plz. :|

Przecież jak ja bym tu wrócił to jedna trzecia tego forum dostała by perma na wejście.

Julietta

Opublikowano

Naiko także miała zmieniony tytuł będąc membersem. :) Jej się nie czepiasz, bo ją lubisz. Vanith nie, więc trzeba wypomnieć. :)

Miyoshi, plz, skąd mozesz wiedzieć czy ją lubie czy nie? Nie wypowiadaj się za mnie.

harnasiek. ;)

Opublikowano

Przecież jak ja bym tu wrócił to jedna trzecia tego forum dostała by perma na wejście.

 

No i o to chodzi :x już wole bany od ciebie niż od makina które nie są poparte żadnym argumentem :| Mogłeś zostać... byś tera na zielono sie swiecił pewnie.

RMCF1902

Opublikowano

No i o to chodzi :x już wole bany od ciebie niż od makina które nie są poparte żadnym argumentem :| Mogłeś zostać... byś tera na zielono sie swiecił pewnie.

Ależ świecę się na zielono :) Mój czas dobiegł tu końca jako osoba funkcyjna. Teraz są inni którzy trzymają to forum przy życiu.

Mikrofala

Opublikowano

Ja tam dzięki temu usunięciu konta i zbanowaniu 3 miesiące temu, wyszedłem na lepsze. Poprawiłem swoją formę o ~16% i zrzuciłem % tkanki tłuszczowej z 15% do 11%. ;-) Dziękuję Makin.

Netrodal

Opublikowano

Przeczytalem wszystko blogi odnosnie faworyzacji(rowniez seldka).

Blog Seldka: mowa-trawa

Blog AceBoya: hmm.... co prawda to prawda, faworyzacja na forum jest ogromna, niestety.

Blog Lorda: blog o niczym.

Lesteross

Opublikowano

Ja tam dzięki temu usunięciu konta i zbanowaniu 3 miesiące temu, wyszedłem na lepsze. Poprawiłem swoją formę o ~16% i zrzuciłem % tkanki tłuszczowej z 15% do 11%. ;-) Dziękuję Makin.

 

Lodówka było zajęte?


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...