Skocz do zawartości
  • wpis
    1
  • komentarzy
    31
  • wyświetleń
    1 432

EMO I Fryzura co o tym sądzicie?


marianeko12

2 535 wyświetleń

Siemaneczko

Założyłem tego bloga byście pomogli mi ponieważ chciałem u fryzjera się obciąć na EMO (chłopak) ponieważ podoba mi się taka fryzurka.

Jednak nie wiem jak wytłumaczyć fryzjerce co? i jak? więc chciałbym was prosić byście mi napisali jak jej to powiedzieć by zrozumiała.

Zapodam kilka przykładowych które mi się podobaja:

http://emorockzwierzaki.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/817210/files/blog_wq_5033291_7805531_tr_emo_boy.jpeg

http://th01.deviantart.net/fs13/300W/f/2007/067/5/d/do_you_believe_in_magic___by_saturdayx.jpg

http://i.pinger.pl/pgr255/7c5b960e0009bc574e558e7d/emo+boys2.jpg

http://img.styl.fm/resize/watermark/item/93/e8/dc/65b6.jpg

Najbardziej zależało by mi na tej:

http://i.pinger.pl/pgr460/6a3d2a9d002cdfaa4e7f5bb7/emo_boy.bmp

:)

Wiem jakie mogą być opinie ale Blog jest od dyskusji i pomagania sobie nawzajem więc działajcie ;)

31 komentarzy


Rekomendowane komentarze



fusek.

Opublikowano

ze jestes glupi nara slaby poradnik

prosze zgody tych panow na udostepnianie ich zdjec

Patatajam2

Opublikowano

ze jestes glupi nara slaby poradnik

prosze zgody tych panow na udostepnianie ich zdjec

ty jesteś idiotą... jeżeli wstawili te zdj. bez cenzury np. na oczy to można je gdzie się chce udostępniać byleby ich w celach handlowych nie wykorzystywać...

 

ps. tę fryzurę zazwyczaj noszą cioty albo osoby które mają problemy psychiczne i tną się zazwyczaj żeby zwrócić na siebie uwagę... ile to ja razy powtarzam że mężczyzna ma wyglądać jak mężczyzna a nie jak odpicowana lala z pytongiem w gaciach.

fatumboba

Opublikowano

Czy ja wiem czy dla Pedałów widziałeś kiedyś Pedała? Bo ja nihdy w życiu

 

Dejże spokój synek, gdzie kurwa po ulicy facet z takimi włosami. Po pierwsze to jak chodzenie na plecach z kartką "Wpierdolcie Mi", po drugie nie wygodne, włosy dzień w dzień do mycia, do tego z męskością nie ma nic wspólnego -.-

marianeko12

Opublikowano

HeHe ;D

Te Zdj. z Google Grafika ;D


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...