Życie - Część II.
...
Przy poszukiwaniu szczęścia w wielu przypadkach nie zauważamy dobra, jakie omijamy po drodzę do celu.
Kiedy już zbierzemy myśli i wdamy się w pogoń za szczęściem zastanówmy się czego tak naprawdę chcemy?
Wielu ludzi nie dostrzega piękna jakie druga osoba posiada w sercu, dlaczego tak jest?
Nigdy nie powinniśmy pozwolić, by strach wykluczył nas z poznawań wnętrz ludzi.
Oglądając seriale, sluchając smutnych piosenek czy patrząc na aktorską miłość, myślimy sobie, że to niemożliwe się tak kochać.
A jednak człowiek potrafi, powinniśmy ciągle udoskonalać nasz charakter, także dając szczęście drugiej osobie.
Żeby się poddać miłości, musimy się przed nią odsłonić, jednakże nie jest to takie łatwe.
_________________
Życie - Część II.

7 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się