Skocz do zawartości

LewyReusBlog

  • wpisy
    4
  • komentarzy
    41
  • wyświetleń
    1 642

Borussia przegrała! Czyja wina? [LewyReusBlog #2]


Tak jak pisałem w poprzednim blogu - Bayern miał większe szanse. nie wiem czy dobrze piszę nazwiska i imiona!!

Za wczorajszą grę mogłem skarcić jedynie jedną osobę - Roman Weidenffeler.

Ten bramkarz kilka razy dał się okiwać, do tego dwa razy przez Robbena!

Ostatnia (89min.) bramka bardzo mnie wkurzyła. Piłka kulała się wręcz jak

żółw. Roman mógł spokojnie wybić/złapać tą piłkę na linii. No ale nie, kochany

Weidek stał, i tylko: 'Ale dostaje ochrzan od trenera, o nie!'.

 

Jednak przy pierwszym golu winny był nie kto inny jak - Schelmzer.

Wyżej wymieniony obrońca zamiast wybić piłkę nogą, zagapił się,

i jej nie dosięgnął. Głupia rzecz, prawda?

 

Co do pierwszego gola mam wielkie pretensje do sędziego.

Spalony był jak BYK, nie wiem, jak sędziowie mogli tego nie

zauważyć. Brawo, życzę wam smażenia się w piekle!

 

Wina:

35: Weidenffeler.

20: Schelmzer. (to na pewno źle napisałem)

45: Sędzia.

33 komentarzy


Rekomendowane komentarze



koteksra5

Opublikowano

lewyreus ty pogiety jestes bramka z 40 m.? max 32 jak nie mniej okienko? pilka odbila sie od ziemi a neur mial w dupie jego strzal bo slyszal gwizdek roman nie mial szans dogonic tej pilki pila wlatywala od strzalu do bramki 3s. zanim by sie obrocil i wybiegl to juz by byl gol i popieram up ;d

Bil3T

Opublikowano

Robbern zapierdalal jak szalony, a duet robben i ribbery wygrał mecz dla bayernu taka prawda. Bramka padła kiedy? Jak się zamienili stronami i obrońcy nie wiedzieli co mają zrobić.

LewyReus

Opublikowano

3@up

Kozak w necie dziwka w świecie czekamy na twoje blogi co do sportu kozaczku.

 

2@up

Strzał był w okienko kurewko, nie widziałeś, to się nie wypowiadaj.

 

1@up

Chociaż jeden co nie wbija i zaczyna hejtować. SPIERDALAĆ HEJTERZY.

LewyReus

Opublikowano

wiem zdanie '1@up ...' nie ma sensu.

x070x

Opublikowano

obejrzałem jeszcze raz te 2 bramkę. nie miał by szans żeby zdążyć. pozdro.

Epean

Opublikowano

Bvb przegrało to muszą kogoś obwinić.

A z sędzia? Jedyny błąd to brak czerwonej kartki dla Lewego.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...