Skocz do zawartości

LewyReusBlog

  • wpisy
    4
  • komentarzy
    41
  • wyświetleń
    1 641

Prawdziwie niemiecki finał! [LewyReusBlog #1]


Ponad 50 lat Bundesliga na to czekała! W końcu jest niemiecki finał Champions Ligue!

Borussia Dortmund versus Bayern Monachium.

Wszyscy kibice są pewni, że to właśnie ich 'pupile' sięgną po puchar.

 

Kilka słów:

 

Borussia Dortmund (BvB)

 

Ten klub chyba każdy polak dobrze zna - gra w nim 'nasze' super trio.

Dla niewtajemniczonych: R.Lewandowski, Ł.Piszczek, J.Błaszczykowski.

Ten w środku nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu z powodu kontuzji biodra (?)

Ta kontuzja wyłączy go z czterech polskich następnych meczów. Był on filarem

polskiej obrony,jak też filarem prawej obrony w Borussi. Ogólnie Borussia ostatnio

gra słabo, wszystko w rękach Reusa i Lewego. Ściąć Goetzego!

 

Szanse: 40%

 

Bayern Monachium (FCB)

 

Bardzo dobry klub, który w półfinale wyeliminował F.C. Barcelone 7:0. (dwumecz).

Mają bardzo dobrych piłkarzy, brak im napastnika. No niby Mandćukić coś potrafi,

ale jednak to nie to samo co nasz dobry Lewy. Kupili Goetzego z BvB, na Lewego

nie mają już praktycznie szans.

 

Szanse: 60%

 

Przewidywalny wynik:

1:1

 

Karne:

5:3 - Bayern.

 

Zapraszam do komentowania. Napiszcie, za kim jesteście? A może w ogóle nie będziecie tego widowiska oglądać?

Ja się ewakuuję, nara!

8 komentarzy


Rekomendowane komentarze

ruku

Opublikowano

prawdziwie niemiecki, to chyba na papierze.

LewyReus

Opublikowano

nie chodzi mi o piłkarzy, o kluby ;)

VertOne

Opublikowano

piszczek zagra z tego co wiem ale na blokadach. szkoda tylko że mario nie pyknie, fajnie było by jak strzelił by gola nowemu zespołowi

 

BvB - POWODZONKA

 

ps. lewy z złotą piłką!!!!!

razor9012

Opublikowano

Nie znam się na piłce ale i tak wiem że jakiś niemiecki klub wygra.

Netrodal

Opublikowano

Nie znam się na piłce ale i tak wiem że jakiś niemiecki klub wygra.

Co ty nie powiesz?

LewyReus

Opublikowano

Nie znam się na piłce ale i tak wiem że jakiś niemiecki klub wygra.

 

WoW, niezła spostrzegawczość

Gość Mission

Opublikowano

Ja przewiduję 2:1 dla Bayernu. Dzisiaj mecz, co? :p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...