Prawdziwie niemiecki finał! [LewyReusBlog #1]
Ponad 50 lat Bundesliga na to czekała! W końcu jest niemiecki finał Champions Ligue!
Borussia Dortmund versus Bayern Monachium.
Wszyscy kibice są pewni, że to właśnie ich 'pupile' sięgną po puchar.
Kilka słów:
Borussia Dortmund (BvB)
Ten klub chyba każdy polak dobrze zna - gra w nim 'nasze' super trio.
Dla niewtajemniczonych: R.Lewandowski, Ł.Piszczek, J.Błaszczykowski.
Ten w środku nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu z powodu kontuzji biodra (?)
Ta kontuzja wyłączy go z czterech polskich następnych meczów. Był on filarem
polskiej obrony,jak też filarem prawej obrony w Borussi. Ogólnie Borussia ostatnio
gra słabo, wszystko w rękach Reusa i Lewego. Ściąć Goetzego!
Szanse: 40%
Bayern Monachium (FCB)
Bardzo dobry klub, który w półfinale wyeliminował F.C. Barcelone 7:0. (dwumecz).
Mają bardzo dobrych piłkarzy, brak im napastnika. No niby Mandćukić coś potrafi,
ale jednak to nie to samo co nasz dobry Lewy. Kupili Goetzego z BvB, na Lewego
nie mają już praktycznie szans.
Szanse: 60%
Przewidywalny wynik:
1:1
Karne:
5:3 - Bayern.
Zapraszam do komentowania. Napiszcie, za kim jesteście? A może w ogóle nie będziecie tego widowiska oglądać?
Ja się ewakuuję, nara!

8 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się