Skocz do zawartości

phenSport

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    95
  • wyświetleń
    3 229

Barcelona - gwiazda wygasła


phenomen

2 348 wyświetleń

Jak wszyscy dobrze wiemy - Barcelona wygasła. Mimo tego, że w poprzednim spotkaniu była znacznie lepszym zespołem, Bayernowi cudem udało się strzelić 4(!) bramki, a na dodatek niezasłużone. Barcelona przeważała w każdym względzie - od liczby podań, po posiadanie piłki. Wiem, że mój wpis może być lekko zsubiektywizowany, jednak najprawdopodobniej to jest ostatni dzień, w którym jestem fanem Barcelony. Podziwiam Bayern za jego waleczność - mimo braku dobrych piłkarzy, brak umiejętności nadrabiali walką, która przyniosła wspaniałe skutki. Postanowiłem, że od dzisiaj będę kibicował właśnie tej drużynie, zawsze jestem fanem drużyn waleczniejszych, a nie bogatszych. Szkoda, kibicem Barcelony byłem już od miesiąca, jednak w życiu wiele rzeczy ulega zmianom, na które nie mamy wpływu.

45 komentarzy


Rekomendowane komentarze



phenomen

Opublikowano

Kupiłem sobie dzisiaj koszulkę Bayernu w sklepie kibica(kolejny dowód, że jestem kibicem) z adidasa, a poza tym cieszę się z wygranych tego zespołu, to znaczy dopiero będę się cieszył. Barcelona to - jak to się mówi w młodzieżowym języku -banda nieudaczników.

ChybaJoke

Opublikowano

Kupił koszulkę bayernu - myśli, że jest jego kibicem

Zavetti

Opublikowano

ja mam koszulke Zrywu Chociwel, tez kupilem ja w sklepie kibica

ciezkie powieki

Opublikowano

Podam Ci taki przykład.

Jestem kibicem Realu, przegrali z BvB. Co z tego? Raz się wygrywa raz się przegrywa, taki jest sport. Chcesz być jak reszta sezonowców, bądź sobie, ale to zrozum że jesteś głupcem. Hala Madrid.

RichardPoxcer

Opublikowano

o lol....

Szkoda, kibicem Barcelony byłem już od miesiąca

-.-

przykład prawdziwego sezonowca :D

ja kibicuje Barcelonie od 5 lat...

Może przegrać wszystkie mecze ale ja i tak jestem wierny.

Visca el Barca!

Wilczek

Opublikowano

mimo braku dobrych piłkarzy, brak umiejętności nadrabiali walką, która przyniosła wspaniałe skutki.

 

JEBŁĘ, ahahah

 

Braku dobrych piłkarzy hahahahha

-Neuer

-Boateng

-Lahm

-Alba

- Kroos

- Ribery

-Robben

-Schweinsteiger

-Mandzukic

-Gomez

 

Brak dobrych piłkarzy?? Hahahhahaha xD

 

Brak umiejętności? No chyba Barcelony.. ta ich zasr*na Tici Taca czy jak to tam się pisze wygasła...

Kamdaro

Opublikowano

Phenomen sezonowiec :>

Kamdaro

Opublikowano

"Podziwiam Bayern za jego waleczność - mimo braku dobrych piłkarzy, brak umiejętności nadrabiali walką" nonono brak doświadczenia, ostro.

Gdybyś był kibicem barcelony to byś nie pisal takich głupstw, sezonowcu.

Vertoi

Opublikowano

Ja mam koszulkę Elbera z Bayernu, to będziesz mnie uważał za kibica tego klubu? lol ;c

Mihau.

Opublikowano

;__: wierny kibic przez miesiąc,drużyna dostaje baty i się przeżyczasz na tą która ją zgniotła?

Ja Królewskim kibicuje już 3,5roku,staram się ogladać wszystkie mecze,wiem dużo o klubie.A ty w ciągu miesiąca mogłeś oglądnąć z 3,4mecze max.

Szkoda klawiatury na ciebie ;___:

 

Czyli od momentu szału transferów - tradycyjnie.

Michaleczek125

Opublikowano

Nie ma to jak kibicowac 1msc i takie rzeczy pisać . " Nie jestem fanem Barcelony" , dla mnie Polacy "patrioci " Powinni angażować się w nasza ekstraklasę . Jak było dawniej ? przypominacie sb lata gdy jeszcze górnik podbijał LM bo miał skład z samych Polaków (bo nie można było sprzedawać ) tak samo inne kluby. Piłka schodzi na dno przez to . Mam wyjebane na Hejty Tylko Wisła :*

Samosznik.

Opublikowano

jednak najprawdopodobniej to jest ostatni dzień, w którym jestem fanem Barcelony

 

najwierniejszy do końca świata.

sewikBTM

Opublikowano

Jaki ty Mecz oglądałeś? Bo chyba nie ten

Hasta

Opublikowano

Real - gwiazda wygasła. Borussia strzeliła im aż 4 bramki!

Nemas

Opublikowano

Barca była, jest i będzie piłkarską potęgą, niezależnie od tego, ile dostanie w dupę. Visca el Barca !

Hajda™

Opublikowano

Czyli od momentu szału transferów - tradycyjnie.

 

Każdy Kibicuje odkąd ma zamiar to już nie Twoja sprawa i sezonowcem również nazwać go nie wypada. Od tych 3lat Real zmienił się strasznie i właśnie nie widziałem w meczu z Borussia tej zadziorności i waleczności. Ja jestem Kibicem jednego klubu przez 7lat. Historia klubu jest mi znana,najbardziej tęsknię za poziomem ,który pokazywał chociażby Raul i to był prawdziwy ,rasowy napastnik nie jakiś teraz wasz Lewy,Benzema,Higuan... Wracając do Barcelony. Kolego co Ty wiesz o zabijaniu? Barcelona to po prostu legendarny,świetny klub ,który od zawsze pokazywał klasę,rywalizację i talenty młodych zawodników (wychowanków) Choć jestem kibicem Realu,to mam szacunek do każdego kibica Barcelony i innego klubu ,gdyż ja tam tylko mecze oglądam a nie w nich uczestniczę więc powiem tak. Świetną sprawą jest oglądać takie Derby Hiszpanii gdzie dwie wspaniałe drużyny rywalizują o te 3pkt,Puchar etc. więc jeżeli byłeś tym dumnym kibicem przez miesiąc nie mogłeś poczuć smaku tego kibicowania,tych emocji,każdej bolącej Cię bramki w plecy i radości z odrabianych strat lub wychodzenia na prowadzenie. Tyle. Hala Madrid!

Immoral

Opublikowano

Tak czy siak Barcelona w rewanżu pokaże klasę i przejdzie do finału LM :)

Ftorres

Opublikowano

Proszę Cię Bayern nie ma dobrych zawodników? ? ; o te bramki na dodatek były niezasluzone? Barcelona to przeżytek grają piłka tylko statystyki nabijaja nie mowie ze sa słabym zespołem bo nie są lecz Bayern zasłużył na wygranie tego meczu i wygra ligę mistrzów, podtrzymują swoją świetna passę :D

JachuPL

Opublikowano

nie obczajam mody na jaranie się 11 spoconymi facetami klepiącymi się po dupach przy każdej możliwej okazji

Ftorres

Opublikowano

nie obczajam mody na jaranie się 11 spoconymi facetami klepiącymi się po dupach przy każdej możliwej okazji

Oni też graja w piłke :) nie klepią sie pod dupach, tylko to jest talent ! Kazdy ma swój gust ! Zapraszam na Blog Kori14K Sports


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...