Skocz do zawartości

MPC Mentor Team

  • wpisy
    6
  • komentarzy
    191
  • wyświetleń
    13 699

Wywiad- dudsonowa

1 695 wyświetleń

1362258048-U24240.png

 

Dzisiejszy wywiad zespół Mentorów przygotował z żywą legendą MPCforum - dudsonową. Była moderator działu FanArt, MPC Media Leader, ale przedewszystkim - pierwszy administrator w wersji żeńskiej zwierza nam się ze swoich tajemnic - w jaki sposób trafiła na forum, mówi też o powodach rezygnacji oraz o satysfakcji ze znęcania się nad członkami MPC Media Team. Wszystko to zawarte w krótkiej rozmowie z duds.

 

1. Jak trafiłaś na MPC?

Zdajesz sobie sprawę z tego, że to było... Geez. Dawno temu i skłonił mnie do tego szereg wydarzeń do których dzisiaj wolałabym nie wracać. Powiedzmy, że trafiłam przez przypadek i zostałam na dłużej. :)

2. Grafiką zainteresowałaś się po tym, jak trafiłaś na forum, czy to już wcześniej było Twoją pasją?

Zdecydowanie wcześniej. Kiedy trafiłam na MPC już uczyłam się profesjonalnej grafiki na zajęciach w szkole i muszę przyznać, że niestety tworzenie sygnatur nie było szczytem moich marzeń, ale fakt, faktem gdyby nie one nikt by o mnie nie wiedział.

3. Jak wspominasz modowanie działu FA?

Patrząc na to z perspektywy minionego czasu było to bardzo... zabawne doświadczenie. Wśród wszystkich działów MPC traktujących o grach Fan Art był takim... "ochłapem" o który wkrótce wszyscy forumowi graficy mieli się zabijać. Było przyjemnie, bo "moderator fan art" dawał mi prawo do oceniania wszystkich prac jakie się tam znajdowały, a krytykować uwielbiałam bardzo, co z pewnością sporo ludzi pamięta. Wybaczcie mi po latach własną pychę.

4. Głównie kojarzona jesteś z projektem "MPC Media Team". W jakich okolicznościach trafiłaś do projektu i dlaczego się nim zainteresowałaś.

Wiesz, najpierw to był zupełny przypadek. Jestem takim "ort nazi", który zganiał wszystkich za błędy ortograficzne w postach, więc jakoś trafiłam tam w roli korektora. Kiedy nauczyłam się tego i owego zaczęłam pomagać ówczesnemu liderowi, a kiedy aktywność Rodimopa spadła jakoś tak zadzwonił do mnie na Skype kokosz i Seldek chyba z pytaniem czy nie chciałabym zostać liderem. Zdziwiłam się naprawdę, bo moja znajomość budowania recenzji o grach była równa znajomości mechaniki silnika samochodowego.

5. Mimo to zostałaś w projekcie na bardzo długi okres. Jak wspominasz tamten okres?

Ja wspominam go bardzo miło, bo jak każda kobieta lubię władzę. Podejrzewam jednak, ze moi podopieczni wspominają ten okres jako tyranię i dyktaturę i wierz mi śmieję się teraz na to wspomnienie. Bawiłam się tak naprawdę świetnie, bo Media Team stał się dla mnie wyzwaniem, którego celem było powstawienie systemu, który dobrze by funkcjonował i działał. Więc z pomocą kilku osób udało się to jakoś osiągnąć i w miarę to funkcjonowało. Muszę też bez bicia przyznać, że gdyby nie ta funkcja na forum nigdy nie znalazłabym się teraz na YouTubie w miejscu w którym się znalazłam.

6. Udało ci się łączyć funkcję administratora z MMT Leaderem. Ostatnio również kilka wysoko postawionych na forum osób łączyło kilka stanowisk. Czy ciężko jest poradzić sobie z dwoma tak odpowiedzialnymi stanowiskami?

Niekoniecznie. Jako administrator prawdę mówiąc niewiele musiałam robić oprócz ogarniania czasem raportów, czy banowania ludzi w kryzysowych sytuacjach, więc nie robiłam wiele więcej niż zwykły moderator. Najwięcej czasu spędzałam przy poprawianiu jakiejś drobnej grafiki na forum, bo kokosz był wymagający w tych względach i często kręcił nosem ;) MMT pochłaniało więcej mojego czasu i serducha, aniżeli adminowanie.

7. Po rezygnacji poświęciłaś się własnym pasjom. Masz może czasami chęć na powrót na stare śmieci?

Wiedziałam, że padnie to pytanie i nie wiem jak powinnam na nie odpowiedzieć. Mam wielki sentyment do MPC i do tej pory bardzo sporadycznie wchodzę na forum, ale to nie to samo. Inne nicki, inne avatary, ludzie, których nie znam. Gdyby nie MPC nie nauczyłabym się jak film zmontować, czy nagrać obraz z gry, ale obecnie nie miałabym czego zaoferować MPC jak niegdyś. Brak mi zapału, czasu i samozaparcia w realizacji celów, jak niegdyś w MMT. Decyzja o odejściu była przemyślana i była podjęta wspólnie z kokoszem, który dał mi notabene błogosławieństwo. :)

Dzięki za poświęcenie czasu na wywiad :). Powodzenia w życiu prywatnym.

Dzięki chłopaki i pozdrowienia dla użytkowników forum :)50 komentarzy


Rekomendowane komentarzeNapis ładny, ale bez 'ł'! ;c Co do samego wywiadu. Tekst jak najbardziej w porządku, troszkę błędów jest (zboczenie zawodowe), ale poza tym wszystko ok. :) Nie owijając w bawełnę to jest chyba najlepsza fucha z całego projektu. ;c

Link do komentarza

Czekałem wreszcie na wywiad z duds :). Szkoda, że mentorzy jednak wtedy zawalili sprawę i nie doszło do tego "wywiadu" przy gazetce :P.

 

Bardzo fajny i przyjemny do czytania. Powodzenia duds w życiu dalej i w spełnianiu się :).

Link do komentarza

Napisano

Ładnie to wygląda przyjemnie się czyta normalna osoba :)

Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...