Skocz do zawartości

cxxusBlog

  • wpis
    1
  • komentarzy
    7
  • wyświetleń
    359

Ja i moja historia na tym przepięknym forum.

293 wyświetleń

Siemano!

 

Z tej strony cxxus [Jongju22 - Admi], chciałbym napisać mniejwięcej jak to było z moim wejściem na forum, jak zaczęła się moja przygoda, etc.

 

Forum przeglądałem od ok. 2009 roku, wtedy to byłem strasznie zapalonym graczem Metin2 [na PL'u ;-)]. W roku 2010 zaczęły interesować mnie prywatne serwery Metin2, dołączyłem do jakiegoś teamu serwera jako GM i zarejestrowałem swój nick - "Jongju22 - Admi", nie jestem pewny - dawno to było - ale Jongju22 to pewnie była nazwa serwera, a Admi - brakło miejsca na "n". Serwer bardzo szybko jednak upadł, a ja zacząłem co nieco udzielać się na forum w dziale Metin'a, wtedy nawet nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak podania na kidModeratora. Ale dobra, zajawka na Metina mi ugasła i zacząłem grać w SA-MP, wtedy też nauczyłem się [korzystając z wiedzy o PHP'ie którego wtedy już ogarniałem] języka Pawn, wtedy przestałem zaglądać na to forum, a zaglądałem jedynie na Pionek.PL [taka strona nie istnieje, ale normalni wiedzą ocb i o co caman]. Następnie dzięki mojemu koledze - cRiE, poznałem Minecrafta, wtedy też wróciłem na forum, pisałem poradniki, rozwiązywałem problemy - wszystko, aby zdobyć KidModa tamtego działu, mimo, że był przepełniony, etc.

 

Po pewnym czasie ogarnąłem, że na forum jest dział "Tworzenie stron www", który mi jako webMasterowi bardzo przypasował. Kłamiąc trochę w zgłoszeniu złożyłem podanie na kidModeratora działu WWW, moderator - Reaver, był wtedy neutralny w stosunku do mnie. Nie zgodzili się jednak Globale którzy podparli swoją tezę o to, że mam aktywność w kratkę, etc. Wtedy wziąłem się ostro do pracy, zacząłem pisać więcej postów, etc. I 18 czerwca 2012r, napisałem podanie i bez zastrzeżeń zostałem przyjęty przez [email protected]ńka, do teamu KidModeratorskiego, gdzie tkwiłem przez ok. 2 miesiące [przed czasem zostałem awansowany na moderatora]. Niestety - sprawy szkolne, rodzinne, etc spowodowały, że nie miałem tyle czasu, aby sprawować nadal pieczę nad działem, pozostawałem w tyle z postami userów, etc. Sprawa pogorszyła się na dzień przed moim wyjazdem na ogólnopolski konkurs, ponieważ wtedy złamałem rękę i miałem utrudnione pisanie postów, operowanie myszką, etc. Po namyśle - nie przyszło mi to łatwo, o byciu moderatorem marzyłem - postanowiłem, że zrezygnuje, wiedząc, że nie będę miał możliwości powrotu do teamu moderatorskiego MPCForum. Jako, że nic już mnie nie trzymało przy starym koncie, poprosiłem dodatkowo o banicje na konto Jongju22 - Admi, rangę (straciłem) oraz banicje otrzymałem w dniu 2 października.

 

Wtedy założyłem to konto, cxxus. Wiedząc jednak, że nie mam szans na ponowne zostanie moderatorem w tym dziale [WWW] z powodu mojej rezygnacji, postanowiłem nawet nie przywiązywać się zbytnio i nie robić sobie nadziei. Wraz z założeniem konta zacząłem udzielać się w działach programistycznych oraz Fan-Art [pojedynki].

 

I to cała moja historia, może coś jeszcze kiedyś napiszę, jak będę miał ochotę.

 

Pozdro!7 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Byłeś modem, a robisz powtórzenia. Et cetera się pojawia dużo razy.

 

Ale powroty są możliwe nawet po rezygnacji, są tutaj takie osoby na forum.

Link do komentarza

Powtórzenia, :D Spoko, nie ogarnąłem, że to ma znaczenie. Nie piszę tego pod kątem wyglądu, a raczej "wpisu". Musiałbym na głowę upaść, żeby liczyć wszelakie wyrazy i szukać do nich synonimów.

 

Zbanowali mnie na moją prośbe ;-)

Link do komentarza

Jako, że nic już mnie nie trzymało przy starym koncie, poprosiłem dodatkowo o banicje na konto Jongju22 - Admi

 

Co ja czytam.

Link do komentarza
Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...