Skocz do zawartości

A TAKIE SE XDDD

  • wpis
    1
  • komentarzy
    26
  • wyświetleń
    1 566

RIOT SIĘ WKURZYŁ I BĘDZIE WAS NAMIERZAŁ GIMBUSY

973 wyświetleń

Ostatnimi czasy w sieci zawrzało od buga PayPal, dzięki któremu każdy z nas mógł za "darmo" wykupić dowolną ilość RP. Bug polegał na podawaniu fałszywych danych do konta paypal, oraz generowanych numerów kart kredytowych które zostały obciążone należnymi kwotami. 48 godzin później strony zostały zablokowane, a sam Riotzagroził sprawami sądowymi dla tych którzy "ukradli" pokaźne liczby RP. Riot w swojej wypowiedzi, krótkiej i zwięzłej, powiedzieli wprost że "Ci którzy ukradli RP powyżej 20 euro, mogą liczyć się z konsekwencjami dotyczącymi wykroczenia". W prawie Polskim, wykroczenie to kradzież do wartości 250 PLN, zaś wyższe to już przestępstwo. 65 § 1 pkt 1 kw, kto umyślnie wprowadza w błąd organ państwowy lub instytucję upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania co do tożsamości własnej lub innej osoby, podlega karze grzywny.. Tutaj też możemy zobaczyć iż ci którzy kradli, zostaną obciążeni mandatami oraz grzywną w wysokości wartości skradzionych RP. Rekordowa kradzież dotyczy mieszkańca z Polski, który w przeciągu kilkunastu godzin używając buga, skradł 365,000 RIOT POINTS. Są to punkty o wartości ponad 8 tysięcy złotych . Spokojnie mogą spać ci którzy używając buga zdobyli tylko3600 RP o wartości 80 złotych . Oni nie zostaną weryfikowany, zaś ich konta zostaną zablokowane do momentu zwrotu wartości RP. Z podawaniem fałszywych danych również wiąże się kara pozbawienia wolności. W pierwszym przypadku sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5, w drugim – karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5, a w wypadku mniejszej wagi – grzywnie albo karze ograniczenia wolności. . Tutaj również przestrzegamy przed podawaniem fałszywych danych. Procesy sądowe będą wytaczane przez PayPal, oraz Riot Games. Same dane zaś ze stron były nie przypisane do osoby, czyli nie istniejące, co podchodzi pod fałszowanie danych osobowych. Taka przestroga na przyszłość, uważajcie za co się zabieracie, gdyż to niesie za sobą ogromne konsekwencje. Oficjalne informacje dotyczące tej sprawy, zostaną podane w najbliższych dniach.

 

Nalezy wam się złodzieje <326 komentarzy


Rekomendowane komentarzedaj to bez code..

Ostatnimi czasy w sieci zawrzało od buga PayPal, dzięki któremu każdy z nas mógł za "darmo" wykupić dowolną ilość RP. Bug polegał na podawaniu fałszywych danych do konta paypal, oraz generowanych numerów kart kredytowych które zostały obciążone należnymi kwotami. 48 godzin później strony zostały zablokowane, a sam Riotzagroził sprawami sądowymi dla tych którzy "ukradli" pokaźne liczby RP. Riot w swojej wypowiedzi, krótkiej i zwięzłej, powiedzieli wprost że "Ci którzy ukradli RP powyżej 20 euro, mogą liczyć się z konsekwencjami dotyczącymi wykroczenia". W prawie Polskim, wykroczenie to kradzież do wartości 250 PLN, zaś wyższe to już przestępstwo.

 

65 § 1 pkt 1 kw, kto umyślnie wprowadza w błąd organ państwowy lub instytucję upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania co do tożsamości własnej lub innej osoby, podlega karze grzywny..

 

Tutaj też możemy zobaczyć iż ci którzy kradli, zostaną obciążeni mandatami oraz grzywną w wysokości wartości skradzionych RP. Rekordowa kradzież dotyczy mieszkańca z Polski, który w przeciągu kilkunastu godzin używając buga, skradł 365,000 RIOT POINTS. Są to punkty o wartości ponad 8 tysięcy złotych . Spokojnie mogą spać ci którzy używając buga zdobyli tylko3600 RP o wartości 80 złotych . Oni nie zostaną weryfikowany, zaś ich konta zostaną zablokowane do momentu zwrotu wartości RP. Z podawaniem fałszywych danych również wiąże się kara pozbawienia wolności.

 

W pierwszym przypadku sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5, w drugim karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5, a w wypadku mniejszej wagi grzywnie albo karze ograniczenia wolności. .

 

Tutaj również przestrzegamy przed podawaniem fałszywych danych. Procesy sądowe będą wytaczane przez PayPal, oraz Riot Games. Same dane zaś ze stron były nie przypisane do osoby, czyli nie istniejące, co podchodzi pod fałszowanie danych osobowych. Taka przestroga na przyszłość, uważajcie za co się zabieracie, gdyż to niesie za sobą ogromne konsekwencje. Oficjalne informacje dotyczące tej sprawy, zostaną podane w najbliższych dniach.

Link do komentarza

gościu zrobił to dla reklamy tego "portalu" i tyle ludzie się nabierają, za dużo jebania by mieli typu czy on mu dał czy to konto jest powiązane czy skin który np gościowi dał był za rp ukradzione czy za swoje itp

Link do komentarza

Napisano

sensus, wystarczy, że pobanują im konta, co zrobią ;)

U mnie w klasie tak szpanują, że dużo RP, mam nadzieję, że wyjdzie im na złe okradanie ludzi.

Link do komentarza

MUJ KÓMPEL KUPIŁ KAZIKSA I SKURKE I DURZO CZEMPÓW MAM NADZIEJE ZE KURWA BANA DOSTANIE ZŁODZIEJ JEBANY SKURWIEL PIERDOLONY ZŁODZIEJE NIEDOJEBANE KURWA DO WIENZIENIA Z WAMI NA DOŻYWOCIE SKURWIELE .

Link do komentarza

mała poprawka od 2k13 przestępstwa nie są liczone od 250zł tylko od 1k wiec nawet jeśli ktoś wziął powyżej 250 niech się nie martwi ;-)

Link do komentarza

mała poprawka od 2k13 przestępstwa nie są liczone od 250zł tylko od 1k wiec nawet jeśli ktoś wziął powyżej 250 niech się nie martwi ;-)

od 1k? czyli bez karnie można opierdalać gości na 900zł? o.O coś chyba kręcisz...

Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...