slawekmatz011 - Piorun na moim podwórku! Wpis opublikowany przez Pan Suavek 21 Sierpnia 2012 925 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/1551-slawekmatz011-piorun-na-moim-podw%C3%B3rku/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 http://www.youtube.com/watch?v=luGF6WBSPVo&feature=youtu.be 0
Marcuśny 1 589 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Te ten piorun to pikuś ja sie dziwie że tam neta macie @chyba że jesteś w play oni mają zasięg w całej Polsce
Pan Suavek 490 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Te ten piorun to pikuś ja sie dziwie że tam neta macie @chyba że jesteś w play oni mają zasięg w całej Polsce Mój net to lekki troll. Do godziny 22:00 nie miałem prądu, ta burza była trzecia. Ja nie miałem co robić, rodzice chcieli iść do garażu po coś to poszedłem z nimi ;] Ale wziąłem kamerę i usiadłem na ławce, podczas gdy oni byli w garażu to ja filmowałem. I tak jakoś się trafiło, sam się dziwie ;] Neta na szczęście mam, wgl, antene mam gdzie indziej ;p
Gamus 16 750 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Mogłeś złapać tego pioruna do wiaderka, darmowy prąd miałbyś na długi okres 2
Dash 3 108 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Mogłeś złapać tego pioruna do wiaderka, darmowy prąd miałbyś na długi okres Rozjebałeś mnie tym 1
Gamus 16 750 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Rozjebałeś mnie tym Wiem, nawet nie wiem dlaczego to napisałem
11 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się