Mój pierwszy vLog - obserwujemy burzę :) Wpis opublikowany przez Pan Suavek 20 Sierpnia 2012 851 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/1550-m%C3%B3j-pierwszy-vlog-obserwujemy-burz%C4%99/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 http://www.youtube.com/watch?v=CHRTcjzdEfk&feature=youtu.be 1
Dash 3 108 Opublikowano 20 Sierpnia 2012 Graty dla ciebie że zdecydowałeś się pokazać taki ryj do kamery. Polecam Ci iść do logopedy, seplenisz jak nie wiem kto ;o 1
gawno 61 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Rada jest taka - skoro trzęsą się łapy to albo niech ktoś inny trzyma kamere, albo postaw ją gdzieś. Dash - co ludzi oceniasz po wyglądzie...
e4aENHQe2uWCCvQfUJsTGQCZJDmLRpof 1 981 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 hahha.. "ile masz pola?" nie wytrzymam... Pewnie ze 2 hektary A tak na serio, nie rób więcej vLog'ów .
SebuśPL 3 563 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Popatrzyłem na ten vlog i zrozumiałem twoje wpisy na blogu ;x
Pan Suavek 490 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Kurwa jacy wy pojebani jeteście wszyscy, no ale cóż mogłem się spodziewać chujopwych opini od jebanych mieszczan. Nikt nie jest doskonały, więc kuyrwa wymagam od was szacunku śmiecie, rozumiecie? Szacunku! Chuj mnie to czy warna teraz dostanę, bronię honoru! 7
xDeStRuCtx 3 192 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Trzęsiesz tymi łapami jakby wichura ci kamerę z nich wyrywała ;o 2
Lancer Miszcz 408 Opublikowano 21 Sierpnia 2012 Lol, każdy jest jaki jest i tyle, vlogi nie są tylko dla jakiś pedałów z miasta, tylko dla każdego, zresztą, jest młody, jeszcze się sporo w jego wyglądzie zmieni. Do vloga, Spoko.
NajnowszyKox 23 Opublikowano 23 Sierpnia 2012 Ja też bym chciał poogladac no coż nie kazdy jest chodzącym ideałem... I niestety w tym kraju zwarsta % zjebanych dzieci, które calymi dniami siedza przed monitorem. Takim 1 czlowiekiem jest Dash , PRZED KOMPUTREM WIELKI PAN >>> OMG <<< @@ Edit Dash sam pewnie wygląda jak pasztet i wyzywa innych ( Taka prawda ) 1
Krzysztofa 2 762 Opublikowano 27 Sierpnia 2012 Autorze nie przejmuj się tymi idiotami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rób co chcesz nie każdy jest piękny, pewnie połowa komentujących to nic nie warte trole z miasta. Pozdro.
15 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się