Skocz do zawartości

Pan SuavekBlog

  • wpisów
    10
  • komentarzy
    81
  • wyświetleń
    3 571

15 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Dash

Opublikowano

Graty dla ciebie że zdecydowałeś się pokazać taki ryj do kamery.

Polecam Ci iść do logopedy, seplenisz jak nie wiem kto ;o

gawno

Opublikowano

Rada jest taka - skoro trzęsą się łapy to albo niech ktoś inny trzyma kamere, albo postaw ją gdzieś.

Dash - co ludzi oceniasz po wyglądzie...

xemron

Opublikowano

ile masz pola ?

SebuśPL

Opublikowano

Popatrzyłem na ten vlog i zrozumiałem twoje wpisy na blogu ;x

Pan Suavek

Opublikowano

Kurwa jacy wy pojebani jeteście wszyscy, no ale cóż mogłem się spodziewać chujopwych opini od jebanych mieszczan.

Nikt nie jest doskonały, więc kuyrwa wymagam od was szacunku śmiecie, rozumiecie? Szacunku!

Chuj mnie to czy warna teraz dostanę, bronię honoru!

xDeStRuCtx

Opublikowano

Trzęsiesz tymi łapami jakby wichura ci kamerę z nich wyrywała ;o

Lancer Miszcz

Opublikowano

Lol, każdy jest jaki jest i tyle, vlogi nie są tylko dla jakiś pedałów z miasta, tylko dla każdego, zresztą, jest młody, jeszcze się sporo w jego wyglądzie zmieni.

 

Do vloga,

Spoko.

NajnowszyKox

Opublikowano

Ja też bym chciał poogladac no coż nie kazdy jest chodzącym ideałem...

I niestety w tym kraju zwarsta % zjebanych dzieci, które calymi dniami siedza przed monitorem.

Takim 1 czlowiekiem jest Dash , PRZED KOMPUTREM WIELKI PAN >>> OMG <<<

 

@@ Edit

Dash sam pewnie wygląda jak pasztet i wyzywa innych ( Taka prawda )

Krzysztofa

Opublikowano

Autorze nie przejmuj się tymi idiotami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rób co chcesz nie każdy jest piękny, pewnie połowa komentujących to nic nie warte trole z miasta.

Pozdro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...