CSyT2 - Niedługo 2 lata po upadku! Wspominamy! Wpis opublikowany przez Pan Suavek 3 Sierpnia 2012 918 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/1460-csyt2-nied%C5%82ugo-2-lata-po-upadku-wspominamy/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 http://www.youtube.com/watch?v=chF5-14_auk&feature=youtu.be 1
Gość AvalonV2 Opublikowano 3 Sierpnia 2012 Te dwa lata to za kilka miesięcy więc chyba nie masz już pomysłów na filmy. CSYT2 to jeden z najlepszych prywatnych serwerów w historii. Były czasy kiedy grało tam po 18.000 ludzi online i wszystkie kanały były zapchane, od M1 Jinno na CH1 po M2 Chunjo na CH3. Został zniszczony przez polaków poprzez BashPanel. Atmosfera niesamowita... był bogaty chińczyk, wbiegał do miasta na wolnym, jeden skill z itemami z itemshopu i rozwalał wszystkich.
Gumowy Kaczor 456 Opublikowano 3 Sierpnia 2012 fajnie się grało. do dzis nie ma godnego nastepcy ;d 1
DrPrefix 578 Opublikowano 3 Sierpnia 2012 eh pamiętam te czasy i ten serwer ;( i Tą Pro Gildię ElfenLied ♥ może ktoś tu jest z tej Gildii ;P może ktoś napisze do mnie ;( ,ProoLudzie Byli ;(,
Creative 2 308 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 Stare dobre czasy , ktore juz nigdy nie wroca... Dokładnie ... YT2Game też był pro, elo elo serwer. 1
h3h3h3h3 11 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 Tylko wbiły takie polaczki z DMG/1HK i munie jarzyły... Daro a czasem to niemcy nie byli jacyś? Z tego co pamiętam to administracja tego serwera pisała, że niemcy.
Rzary. 2 820 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 Pamięta ktoś jak upadł yt2game? bo ja już jakoś zapomniałem 1
wiesiekex 2 180 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 CSYT2 najlepszym serwerem? Kpiny Również na nim grałem, i był dobry. Ale nie tak dobry jak pierwszy prywatny serwer Longju a następnie NewLongju, oba te wspominam jako najlepsze w dziejach.
Andraf 480 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 No, niestety, ale takiego priva już nie będzie, ponieważ nikt już nie gra na międzynarodowych. Co z tego, gdybym np. zrobił priva na over 10k osób w języku angielskim, skoro nie sądzę, że ludzi z MPC byłoby tam ze 20, ponieważ każdy woli Polskie serwery.
SebuśPL 3 579 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 CSYT2 najlepszym serwerem? Kpiny Również na nim grałem, i był dobry. Ale nie tak dobry jak pierwszy prywatny serwer Longju a następnie NewLongju, oba te wspominam jako najlepsze w dziejach. NewLongju to już nie to samo już pojawiały sie "trole" CSYT2 najlepszy i nie powtarzalny
ZjeemCie 70 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 Oczywiście padł przez Polaków -,- chyba nie było czlowieka który nie miał dmg albo 1hk ... ALE I TAK BYL ZAJEBISTY
Rzary. 2 820 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 CSYT2 najlepszym serwerem? Kpiny Również na nim grałem, i był dobry. Ale nie tak dobry jak pierwszy prywatny serwer Longju a następnie NewLongju, oba te wspominam jako najlepsze w dziejach. Pamiętam czasy NewLongju :P
Sensual 2 898 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 @AvalonV2: "zapchane wszystkie kanały" - ale tam był tylko jeden kanał z tego co pamiętam a po drugie, nie grało 18.000 osób, maksymalnie do 3 tysięcy. @LaYeR91: Dokładnie, na YT2Game grało jakoś 3 miesiące miałem tam wojownika mentala o nicku: SKINNEK(miałem na nim hwanga - ten co dawał 50-70k hp), oraz ninje o nicku SKINEK(którą zbanowali za bicie chińczyków na respie smoka, wtedy miałem jako pierwszy te nowe noże i dmg było powyżej 100k - padali na hity) ps. Jak już patrzycie na licznik pandory i tych innych, to proszę was nie mówcie mi że tam gra tyle osób, jest to tylko fikcja, tak naprawdę gra ~2x mniej graczy, a na CSYT2 to każde expowisko było zapełnione, dokładnie zapełnione - nie zapomnę dropienia w RedLesie
Gość Why Opublikowano 4 Sierpnia 2012 Miałem tam woja 99, jak każdy na DMG, Skill hacku, 1HK leciał, ale grało się spoko, no nic ;c
Ar3czek 14 Opublikowano 4 Sierpnia 2012 Pamietam ten serwer, gralem tam troszke, ale w sumie nie przypoadl mi tak bardzo do gustu. Za to najchetniej wspominam jeden serwer, jakis chinol, gdzie nie bylo bonow do kupienia i ludzi latali w broniach na 60. Gralem szamanem i jak sie wkoncu dorobilem wachlarza zbawienia +9 to pamietam, ze pod wejsciem do lasu naprawde sie super walczylo. wszystkie klasy mialy duze szansse na zwyciestwo. To bylo super.
mitashi 32 Opublikowano 7 Sierpnia 2012 to był czasy hah Pamiętam Longju to był serwer CsyT2 to samo wgl te pierwsze serwery to była jazda nei to co teraz....serwer postoi 2 miesiące i ded
24 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się