Skocz do zawartości

Obszar Metińczyka

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    34
  • wyświetleń
    1 376

24 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Rapils

Opublikowano

Stare dobre czasy =]

Gość AvalonV2

Opublikowano

Te dwa lata to za kilka miesięcy więc chyba nie masz już pomysłów na filmy. CSYT2 to jeden z najlepszych prywatnych serwerów w historii. Były czasy kiedy grało tam po 18.000 ludzi online i wszystkie kanały były zapchane, od M1 Jinno na CH1 po M2 Chunjo na CH3. Został zniszczony przez polaków poprzez BashPanel. Atmosfera niesamowita... był bogaty chińczyk, wbiegał do miasta na wolnym, jeden skill z itemami z itemshopu i rozwalał wszystkich. ;)

DrPrefix

Opublikowano

eh pamiętam te czasy :(( i ten serwer ;(

 

i Tą Pro Gildię ElfenLied ♥ może ktoś tu jest z tej Gildii ;P może ktoś napisze do mnie ;( ,ProoLudzie Byli ;(,

WaLo :)

Opublikowano

Stare dobre czasy , ktore juz nigdy nie wroca...

+1

Creative

Opublikowano

Stare dobre czasy , ktore juz nigdy nie wroca...

 

Dokładnie ...

 

YT2Game też był pro, elo elo serwer.

h3h3h3h3

Opublikowano

Tylko wbiły takie polaczki z DMG/1HK i munie jarzyły...

 

 

Daro a czasem to niemcy nie byli jacyś? Z tego co pamiętam to administracja tego serwera pisała, że niemcy.

czarq.

Opublikowano

Nigdy nie grałem na drugim takim serverze :|

Rzary.

Opublikowano

Pamięta ktoś jak upadł yt2game? bo ja już jakoś zapomniałem :D

wiesiekex

Opublikowano

CSYT2 najlepszym serwerem? Kpiny ;)

Również na nim grałem, i był dobry. Ale nie tak dobry jak pierwszy prywatny serwer Longju a następnie NewLongju, oba te wspominam jako najlepsze w dziejach. <3

czarq.

Opublikowano

Csyt/Longju tak naprawdę najlepsze serwery.

*XdeMoNT*

Opublikowano

No to niedługo na nim zagracie;>

 

Niedługo postawie go..

Andraf

Opublikowano

No, niestety, ale takiego priva już nie będzie, ponieważ nikt już nie gra na międzynarodowych. Co z tego, gdybym np. zrobił priva na over 10k osób w języku angielskim, skoro nie sądzę, że ludzi z MPC byłoby tam ze 20, ponieważ każdy woli Polskie serwery.

SebuśPL

Opublikowano

CSYT2 najlepszym serwerem? Kpiny ;)

Również na nim grałem, i był dobry. Ale nie tak dobry jak pierwszy prywatny serwer Longju a następnie NewLongju, oba te wspominam jako najlepsze w dziejach. <3

NewLongju to już nie to samo :) już pojawiały sie "trole"

 

 

CSYT2 najlepszy ;) i nie powtarzalny :)

ZjeemCie

Opublikowano

Oczywiście padł przez Polaków -,- chyba nie było czlowieka który nie miał dmg albo 1hk ...

 

ALE I TAK BYL ZAJEBISTY

Rzary.

Opublikowano

CSYT2 najlepszym serwerem? Kpiny ;)

Również na nim grałem, i był dobry. Ale nie tak dobry jak pierwszy prywatny serwer Longju a następnie NewLongju, oba te wspominam jako najlepsze w dziejach. <3

 

 

Pamiętam czasy NewLongju :P

Sensual

Opublikowano

@AvalonV2: "zapchane wszystkie kanały" - ale tam był tylko jeden kanał z tego co pamiętam a po drugie, nie grało 18.000 osób, maksymalnie do 3 tysięcy. ;)

 

@LaYeR91: Dokładnie, na YT2Game grało jakoś 3 miesiące miałem tam wojownika mentala o nicku: SKINNEK(miałem na nim hwanga - ten co dawał 50-70k hp), oraz ninje o nicku SKINEK(którą zbanowali za bicie chińczyków na respie smoka, wtedy miałem jako pierwszy te nowe noże i dmg było powyżej 100k - padali na hity)

 

ps. Jak już patrzycie na licznik pandory i tych innych, to proszę was nie mówcie mi że tam gra tyle osób, jest to tylko fikcja, tak naprawdę gra ~2x mniej graczy, a na CSYT2 to każde expowisko było zapełnione, dokładnie zapełnione - nie zapomnę dropienia w RedLesie :D

Gość Why

Opublikowano

Miałem tam woja 99, jak każdy na DMG, Skill hacku, 1HK leciał, ale grało się spoko, no nic ;c

Ar3czek

Opublikowano

Pamietam ten serwer, gralem tam troszke, ale w sumie nie przypoadl mi tak bardzo do gustu. Za to najchetniej wspominam jeden serwer, jakis chinol, gdzie nie bylo bonow do kupienia i ludzi latali w broniach na 60. Gralem szamanem i jak sie wkoncu dorobilem wachlarza zbawienia +9 to pamietam, ze pod wejsciem do lasu naprawde sie super walczylo. wszystkie klasy mialy duze szansse na zwyciestwo. To bylo super.

mitashi

Opublikowano

to był czasy hah :D Pamiętam Longju to był serwer CsyT2 to samo :) wgl te pierwsze serwery to była jazda nei to co teraz....serwer postoi 2 miesiące i ded

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...