Skocz do zawartości

Drogi Pamiętniczku

Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpisy
    2
  • komentarzy
    5
  • wyświetleń
    1004

Wpisy w tym blogu

el capo

#2

Ostatnio zacząłem brać udział w projekcie który wspiera rozwój młodych ludzi. Fajna sprawa, tutorzy, coaching, Shia Lebouf krzyczący JUST DO IT! Ogólnie próbują nakierować młodych ludzi aby łatwiej im było się rozeznać w świecie. Byłem na pierwszym zjeździe. Z 70 osób 7 miało więcej niż 18 lat, nie licząc opiekunów ofc.

Ale podzielę się z wami pewną refleksją. Jest tyle zdolnej młodzieży w Polsce, że nawet sobie nie wyobrażacie. Oprócz grania w pabdżi majnkrefta czy innego fortnuta znajdują czas żeby na przykład uczyć się aby zostać pilotem samolotu/kontrolerem lotów. To jest dla mnie niewyobrażalne. Może dlatego że jak w gimnazjum zaczynałem grać w poniedziałek to kończyłem w niedziele :v But still... Jestem w szoku. To tyle w moim drugim wpisie pamiętniczka :) 

el capo

#1

Drogi pamiętniku wczoraj na forum zawitał Mikołaj. Ale nie ten Mikołaj Roznerski co gra w tym nowym filmie Diabolo tylko taki prawdziwy gruby w czerwonym kubraczku. Widziałem jak parkował renifery pod żabką bo chciał kupić hot doga. Taki 1.80m z brodą w czapce. Dość utyty. 14 lat mojego życia myślałem, że Mikołaj nie istnieje a tu proszę taka niespodzianka. Najpierw myślałem że to ktoś z forum zrobił konto Mikołajowi i robi wszystkich w bambuko, później się okazało że nasz Święty to naprawdę Święty. Dawno się tak nie podjarałem na myśl o Mikołaju... Chociaż jak tak sobie myślę to nieciekawie to zabrzmiało. Mikuś, jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś dobra mordka. Pozdrawiam wszystko i wszystkich. Wesołych Świąt!

Zaloguj się, aby obserwować  

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...