Myślę że o tym tytule każdy z was już słyszał, ponieważ jest on zakorzeniony głęboko w naszej kulturze.Mowa oczywiście o „Wiedźminie” a konkretniej o części 3, która to już wejdzie na rynek.Osobiście jestem wielkim fanem wiedźmina (przeczytałem wszystkie części przygód Geralta, a co do gry to posiadam zarówno część pierwszą jak i drugą) i z niecierpliwością czekam na wspomnianą przeze mnie wcześniej część licząc że wreszcie spotkam Yennefer, Ciri oraz wielu innych bohaterów wiedźmińskiej sagi, k
http://www.youtube.com/watch?v=VlEO8Swxz-k
Techland czyli polskie studio, które to znane jest między innymi z takiej produkcji jak „Dead Island”, ogłosiło, że już nie długo w Polsce ma się ukazać ich nowa gra „Dying Light”,która to jak nietrudno się domyślić będzie opowiadała o przetrwaniu w świecie opanowanym przez zombie.Miejscem rozgrywki jest miasto przypominające Rio de Janerio zaś sama rozgrywka będzie się dzieliła na 2 etapy: dzień podczas to którego „żywe trupy” są mało aktywne, dzięk
Witajcie
Ja jestem imago mam 17 lat i mam zamiar prowadzić u was bloga poświęconego nowością ze świata gier Jeżeli potrafisz pisać w miarę dobrze (nie wymagam jakiś super umiejętności bo sam ich nie mam ) to możesz wspomóc mój blog i zostać jego redaktorem (kontakt PW).Wpisy będę się starał umieszczać w miarę często ale jak wiadomo mam też życie więc nie obiecuje codziennej aktywności ;p
Pozdrawiam