Skocz do zawartości

RozkreconyBlog

Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpisy
    3
  • komentarzy
    81
  • wyświetleń
    2821

O blogu

Informacje z życia wzięte

Wpisy w tym blogu

Rozkrecony

Stalowe linki ! :(

Pułapka na motocyklistów – linka rozwieszona w lesie !

 

Kilka lat temu w Polsce było głośno o linkach rozwieszonych w lesie, które miały być swoistymi pułapkami na motocyklistów, którzy jeżdżą offroadówkami. To powoli przestawało być tylko szokujące, ale zaczynało być naprawdę niebezpieczne. Sprawa skomplikowała się, kiedy w końcu jeden z nich w ten sposób stracił życie.

Myślicie, że to przeszłość? Nic bardziej mylnego !

Tym razem są to linki stalowe, podwójne, nawet przykryte błotem i zakamuflowane, aby nie można było ich dostrzec. Ktoś po prostu robi sobie polowanie na motocyklistów i quadowców.

 

Co o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie, pozdrawiam.

xpbj.jpg

 

Rozkrecony

Witajcie, jak codzień wstałem sobie z rana żeby iść do sklepu i zdążyć kupić bułki na śniadanko, idąc chodnikiem zauważyłem przed sobą gościa który miał może z 40-stke na karku. Szkła z nim 15 letnia może nawet młodsza dziewczyna, zbliżałem się coraz bardziej do nich gdyż szedłem szybszym tępem i po chwili zza tułowia wyleciała ogromna chmura dymu od papierosa... okrążyłem ich i poszedłem dalej aby tylko tego nie wąchać, jako że ja już nie palę od ponad 4 lat to taki dym mógłby mi tylko zaszkodzić. A teraz pytanie do was, jak myślicie ? Dlaczego teraz dziewczyny w takim wieku palą papierosy, ja wiem że jest to coś na wzór patologii ale czy to normalne żeby dziecko 12 letnie paliło wraz ze swoim ojcem u boku ?? Ja jak zostałem kieyś złapany przez ojca z papierosem to wyłapałem liścia przy znajomych, jak myślicie czemu policja nie łapie takich szczyli z papierosem ? To nic groźnego co prawda, na pewno mniej niż alkohol ale do jakiego stanu trzeba się doprowadzić żeby pozwolić własnemu dziecku palić... ?

Pozdrawiam.

Rozkrecony

Temat jest kłótliwy gdyż każdy myśli różnie, a dokladniej chcial bym was zapytac jakiego jestescie zdania i jak my w koncu powstalismy, jaka macie teorie, co jest jednym wielkim według was kłamstwem ? Od małp czy jednak stworzył nas Bóg ? widziałem kiedyś gdzies ciekawe pytanie na temat Adama i Ewy a mianowicie skoro byli pierwszymi ludzmi to dlaczego mieli pempki ? jak dla mnie nie wiem co jest prawdą i czy całe kościoły itp. są jednym wielkim kłamstwem i wkrętą na porządny zarobek ale przecież w coś w końcu musimy wierzyć tak ?

Skoro poszła również plota iż (mogliśmy) powstać od małp to dlaczego nie są one również brane za święte i nie ma o nich tak głośno ? zero jakichkolwiek pomników czy czegokolwiek innego co by doprowadzało do tego że historia o Jezusie była by kłamstwem, buddysci wierzą w co innego i wiele innych krai również.

Pozdrawiam.

v7ik.jpg

 

92iv.jpg

 

Zaloguj się, aby obserwować  

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...