Cześć, wiele osób mnie zna, ale również wiele nie ma pojęcia kim ja wgl jestem.
Otóż.. Przesiaduje na tym forum od blisko 3 lat, miałem sporo wzlotów i upadków, różnych pojebanych sytuacji etc.
Ale.. Czym ja tu się wgl zajmuje? Gdzie się udzielam, a raczej udzielałem?
Najprościej mówiąc moim miejscem jest metin2, a dokładniej prywatne serwery.
Bawię się edycją od blisko 3 lat i nadal sprawia mi to przyjemność.
Dobra, to tyle jeśli chodzi o krótki wstęp - więcej