Skocz do zawartości

Przemyślenia Diaxa

  • wpisy
    3
  • komentarzy
    61
  • wyświetleń
    4 248

Wpisy na tym blogu

Moje zachowanie...

Witam. Każdy wie kim jestem. Zachowywałem się jak prawdziwy egoista na moim zbanowanym koncie. Chciałem was wszystkich przeprosić za moje zachowanie...Tak, lubię to forum i na inne nie wbijam. Chce się zmienić i zacząć od nowa więc dajcie mi szansę. Szczególnie chciałbym przeprosić użytkowników jakimi są: =3. Endziu Klaus NitroCharge IceLaysPL I innych, o

Diax Unban

Diax Unban

Cyrk na Forum...i inne rzeczy

Witam! Ostatnio na forum jest cyrk...powodem są użytkownicy Takiej cyrkówki nie było. Co uważam jako cyrkówka: -JachuPL: spam na blogu i w ststusie -EpicSides: Obraza GM na awatarze -squah: Beka na każdym blogu -Klaus: Śmianie się z mojego bloga tym czymś ( ) -Easy33: Robi cyrk na forum -Phaiz: bycie phaizem, wieczny spam, hejtowanie, bycie phaizem, trolling i bycie phaizem Teraz przechodzimy d

Diax Unban

Diax Unban

Wierszyk Wujka Diaxa o mnie i inne rzeczy

WIERSZYK Był sobie raz użytkownik McTheDiax. Zarejestrował się w lipcu roku 2013. Niestety łapał warny. Nikt go nie lubił. Miał kilka banów na koncie. Co rusz to warn. Cały czas spamił na forum. Aż w końcu zaczął prosić o Perma. Po 10 próbie dostał go. Więc chciał UNBANA. Więc założył konto o nazwie Diax Unban. I napisał krótkie odwołanie. Marselo napisał: Ban zostaje. Diax się załamał.

Diax Unban

Diax Unban

×
×
  • Dodaj nową pozycję...