Wierszyk Wujka Diaxa o mnie i inne rzeczy



WIERSZYK
Był sobie raz użytkownik McTheDiax.
Zarejestrował się w lipcu roku 2013.
Niestety łapał warny.
Nikt go nie lubił.
Miał kilka banów na koncie.
Co rusz to warn.
Cały czas spamił na forum.
Aż w końcu zaczął prosić o Perma.
Po 10 próbie dostał go.
Więc chciał UNBANA.
Więc założył konto o nazwie Diax Unban.
I napisał krótkie odwołanie.
Marselo napisał: Ban zostaje.
Diax się załamał.
Ale i tak tu został.
Dzisiaj Diax pisze blogi i statusy i nie wie czy może pisać posty.
KONIEC.


To gra 3D typu sandbox. Każdy gracz wciela się w Steve'a.
Gra jest oczywiście popularna.
W tej gra można budować i niszczyć klocki.
Kwadratoywy świat Minecraft czeka na ciebie. (więcej nie mogę opisać




3 komentarze
Rekomendowane komentarze