Witajcie!! Pewnie większość z Was zastanawia się dlaczego dodalam wpis o tak dziwnym tytule... No cóż, pewnie niektórzy z Was czytali mój krzyk rozpaczy jakim był wpis "Jak życ??''. Czułam się wczoraj niezwykle zdołowana, ale jak zawsze w takich momentach sięgam po moje lekarstwo, które nie dość, że leczy to jeszcze motywuje do działania. Nie, nie jest to żaden dopalacz, ani trawka- zdziwicie się, jest to zwykła książka ze stronami i drukiem, więc dla niektórych po prostu "bla bla bla" a dla mn
Siędzę teraz wspominając stare czasy- stare choć nie tak odległe, to jednak są one przeszłością. Czy były dobre? Ogólne wrażenie jest raczej negatywne, lecz z biegiem czasu mogę spojrzeć na całą społeczność metina od zupełnie innej strony.
To przykre, ale kultura osobista na serwerach metina pozostawia wiele do życzenia, nie wiem czy zauważyliście ale w grze większość osób zapomina o tych wartościach- szacunek, moralność, język..... tak, tak wiem, to tylko gra ale prz