Skocz do zawartości
  • wpisy
    2
  • komentarzy
    73
  • wyświetleń
    2 940

O blogu

Tahuki, ten który niszczy!

Wpisy na tym blogu

#2 - trochę o Bogu

Miałem ostatnio taką rozkmine o Bogu...   Ludzie wzorowali bogów na wzór siebie. Boga określamy teraz w katechezie jako światłość i dobroć. A co jeśli to tylko nasz wymysł abyśmy mieli w co wierzyć? Jeżeli zwierzęta potrafiły by rysować to napewno by narysowały "boga" na swój wzór.   W biblii był zapis, być może jest ale nie pamiętam go dobrze: [...] jeżeli ktoś igra z magią nie może wejść do Nieba [...]   Okultyzm, taaak. Jezus czynił cuda, a potem nakazał nadać owy zapis. Mówiąc o

tsdek

tsdek

#1 - Dobry.

Cześć.   Na tym blogu. Wielkim blogu. Nowo powstałym blogu. Będziemy rozwiązywać zagadki forum, tajemnicze zniknięcia! Dziwne powody banów. Wszystko co podpadnie mi nos.   Dajcie na początek jakiś temat.   Może sprawa bana Miyoshi?

tsdek

tsdek

×
×
  • Dodaj nową pozycję...