Miałem ostatnio taką rozkmine o Bogu...
Ludzie wzorowali bogów na wzór siebie.
Boga określamy teraz w katechezie jako światłość i dobroć.
A co jeśli to tylko nasz wymysł abyśmy mieli w co wierzyć?
Jeżeli zwierzęta potrafiły by rysować to napewno by narysowały "boga" na swój wzór.
W biblii był zapis, być może jest ale nie pamiętam go dobrze:
[...] jeżeli ktoś igra z magią nie może wejść do Nieba [...]
Okultyzm, taaak. Jezus czynił cuda, a potem nakazał nadać owy zapis. Mówiąc o
Cześć.
Na tym blogu. Wielkim blogu. Nowo powstałym blogu. Będziemy rozwiązywać zagadki forum, tajemnicze zniknięcia!
Dziwne powody banów. Wszystko co podpadnie mi nos.
Dajcie na początek jakiś temat.
Może sprawa bana Miyoshi?