Skocz do zawartości
  • wpis
    1
  • komentarzy
    9
  • wyświetleń
    1 538

Wpisy na tym blogu

Piękno polskiego nieba nocą

Witam. Moja przygoda z astronomią i fotografowaniem nocnego nieba zaczęła się rok temu w lipcu. Zakupiłem wtedy swój pierwszy teleskop, o którym zawsze marzyłem Zawsze lubiłem patrzeć w niebo, a teraz pomyślałem, że chce widzieć jeszcze więcej. Zakupiłem więc Syntę 8' - jeden z lepszych teleskopów dla początkującego obserwatora nieba.   Na początku starałem się rozpoznawać gwiazdozbiory, uczyć się ich na pamięć. W późniejszym czasie dotarła do mnie lornetka, która zagarnęła mnie bardziej w ś

*Tabciogaraj*

*Tabciogaraj*

×
×
  • Dodaj nową pozycję...