Skocz do zawartości
  • wpis
    1
  • komentarzy
    20
  • wyświetleń
    1 220

Wpisy na tym blogu

Przemyślenie #1 - Supermarket Biedronka

Nie wiem ... nudzi mi się ... a więc sobie napiszę bloga ... przemyślenia ... SUPERMARKET BIEDRONKA   Jak zapewne większość z was chodzi do Biedronki i kupuje produkty (nie radzę kupować szynki, tylko 20% szynki w szynce jest ;c) A więc co to Biedronka? Nasza Polska (ale też zagraniczne są) sieć obozów pracy, utrzymywana ze sprzedaży produktów typu golarka do pięt. Tak, tak. Nie raz spotkałem taką golarkę, ale po co mi ona? Gole nożyczkami. Ale to nie o mnie blog, Biedronka trwa o wasz po

Hiyo.

Hiyo.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...